Jak nainstalovat animované ikony na váš iPhone a iPad

Jak nainstalovat animované ikony na váš iPhone a iPad

Je pravda, že mezi uživatelským rozhraním iOS 8 a uživatelským rozhraním iOS 9 není velký rozdíl, nejdůležitější změna nastala od Jony Ive v iOS 7 …

Na rozdíl od Androidu iOS je elegantní a minimalistický systémpostrádá však přizpůsobení a animace v prvcích uživatelského rozhraní. S nástroji, jako je Fingal, však můžete svému iPhonu nebo iPadu dát jedinečný styl.

Fingal je oprava Cydia K dispozici v úložišti ModMyi To umožňuje uživatelům změnit vzhled ikon aplikací tím, že je oživí pomocí animací.

Fingal

Jak animujete ikony svých aplikací v systému iOS?

Fingal budete muset doladit po instalaci na iPhone nebo iPad. otevřete aplikaci Nastavení a nakonfigurujte změny. Ve výchozím nastavení je vyladění deaktivováno, musíte jej povolit v rámci jeho nastavení a poté okamžitě provést „odpověď“, abyste viděli aplikovaný efekt.

Po aktivaci Fingal nezpůsobí, že ikony budou tančit nebo vibrovat, ale přidá ke každé aplikaci speciální a animovaný efekt Z domovské obrazovky zařízení iPhone a iPad.

Je zřejmé, že se jedná o vylepšení od Cydie Ovlivní to životnost baterie vašeho iPhonePokud tedy zařízení nepoužíváte, doporučujeme vám vylepšení z iPadizate deaktivovat.

Recenze videa Fingala

Než vyrazíte, přehrajte si video stisknutím tlačítka Přehrát a podívejte se, jak skvělé jsou animace ikon aplikací pro iOS. Chcete, aby Apple tuto možnost zahrnul do iOS 10? Co si myslíte o omezení přizpůsobení v iOS? Myslíte si, že by se měl design Apple změnit, nebo by naopak měl zůstat stylový?