Jak nainstalovat aplikaci Dragons feel na Amazon FireStick 2020

Pokud to chcete vědět Jak nainstalovat aplikaci draci apk na Amazon FireStick, budete si muset přečíst níže uvedené pokyny. Tento výukový program vysvětluje celý proces sledování televizních seriálů, televizních kanálů, filmů, obsahu pro dospělé +18 a dalších.

dračí pocit aplikace Funguje skvěle na telefonech a tabletech s Androidem, také v TV boxu a nyní Amazon Fire TV bar. Proces vám nebude trvat déle než 10 minut, možná i méně.

Nainstalujte si Dragons Feel apk na Amazon FireStick

Při instalaci tohoto apk je třeba dodržovat dva kroky, jedním z nich je příprava zařízení na instalaci aplikace. Dalším krokem je stažení a instalace aplikace do zařízení. Oba procesy jsou vysvětleny níže.

Připravte FireStick na instalaci neoficiálních aplikací

Příprava hasicí tyčinky Amazon Spočívá v povolení nezbytných oprávnění k instalaci aplikací stažených mimo oficiální úložiště. Je to nutné udělat, když stahujeme a instalujeme neoficiální apk.

FÁZE 1: Z domovské obrazovky zařízení nastavení / nastavení (V angličtině). Pak „musíme zvolit sekci“přístrojJak je znázorněno na obrázcích.

povolit neznámé zdroje firestick nainstalovat hodně tv

KROK 2: Nyní v této sekci „Vývojářské možnosti„Španělský ekvivalent“Vývojářské možnosti“. V této části musíte povolit (OTEVŘENO) tlačítko volby “Aplikace neznámého původu“. (viz screenshot)

Po dokončení tohoto bodu zbývá pouze snížit pocit pálení draků ohněm, postup je následující.

Instalace Apk pro Dragons Fire TV Stick

Je nutné použít aplikaci pro stahování, protože odtud stáhneme aplikaci pro draky. Pokud jste nenainstalovali, musíte přejít na ikonu ZVĚTŠIT a najít a nainstalovat aplikaci.

#jeden- Otevřeme Aplikace pro stahováníMusíme vstoupit do sekce mezi možnostmi nabídky “SkenerTen nalevo. Sem musíte zadat URL (http://bit.ly/Dragon-F) a pak “JÍT“.

pocit aplikace pro nejnovější verzi draků firestick

DŮLEŽITÉ: Necháme vám přímé odkazy ke stažení aplikace zde pro případ, že předchozí odkaz přestal fungovat.

#dva- Načte se webová stránka Uptodown, zde musíme kliknout na tlačítko pro stažení a zahájit stahování aplikace dragon feel pro firestick.

# 3- Na konci stahování stahovače se automaticky spustí instalace senzace draků na ohnivou hůl Amazonku. Musíme pokračovat kliknutím na tlačítko “Nahrát„Nebo anglicky“Nahrát“, Jak je vidět na následujícím obrázku:

# 4- Po dokončení instalace můžeme aplikaci otevřít přímo kliknutím na tlačítkoOTEVŘENO„Nebo můžeme kliknout“DAROVAT„Chcete-li se vrátit k podrobnostem stahování apk.

jak se draci stavěli v ohništi

Draci cítí Amazon Fire Bar

# 5- Pokud jste klikli na tlačítko „DAROVAT“Chcete-li odstranit soubor APK smyslu Dragons, musíte jej odstranit (klikněte na Odstranit).” Vzhledem k tomu, že aplikace je již nainstalována, není nutné ji ukládat, protože zabírá místo v našem zařízení.

apk spousta tv 2 pro aplikaci fire tv stick nainstalovat aplikaci na firestick lost tv 2

Jak přidat seznamy k drakům

Při prvním spuštění aplikace nás požádá o napsání adres. V tomto případě, pokud chceme televizi, sport, kino. Televizní seriály a kanály pro dospělé jsou +18, musíme napsat následující adresy:

  • Seznam filmů: http://elixirpelis.ml/
  • Seznam dospělých: http://vip18.ml
  • Seznam televizních a sportovních kanálů: http://luckytv.me/
  • Seznam sérií: http://seriesdf.ml/
  • Extra seznam skladeb: http://soycurioso.ml/

Pokud aplikace v průběhu času aktualizuje více seznamů, lze je najít na oficiálním webu: www.listasdf.com

Pro zjednodušení procesu navigace doporučujeme použít myš / ukazatel, protože aplikace není na požární liště tak snadná jako na mobilním telefonu.

Pokud draci obsahují mnoho chyb, doporučujeme kontaktovat jejich vývojáře z jejich stránky na Facebooku nebo e-mailu vývojáře, který se objeví v popisu aplikace v Obchodu Play.

Podobné aplikace pro Dragons Feelestick

Nedávno jsme vydali aplikace, které nám umožňují mít bezplatné televizní kanály, televizní pořady a filmy podobné dračímu pocitu. Některé z nich:

Brzy budeme mít větší seznam aplikací pro sledování televize na Amazon FireStick, přihlaste se k odběru oznámení a získejte nejnovější zprávy. Uvidíme se polibky!