Jak nainstalovat doplněk Plex na Kodi?

Chcete se dozvědět, jak nainstalovat doplněk Plex na Kodi? Pak jste dorazili ke správnému článku v domnění, že v příštích několika řádcích vám ukážeme všechny podrobnosti, které je třeba vzít v úvahu v tomto velmi žádaném výukovém programu.

I když je pravda, že mezi těmito dvěma platformami existují značné rozdíly, Pokud nechcete instalovat každý samostatně, vždy existuje možnost instalace jednoho do druhého.Jak tě naučíme

Nainstalujte Plex na Kodi

Dobrý, Od té doby jdeme ze základny, kde jste již nainstalovali Kodi, takže vám ukážeme, jak nainstalovat Plex..

První věcí by bylo otevřít aplikaci Kodi jejím pravidelným spuštěním. Zajímavostí je, že plugin Plex patří mezi obsah, který do něj můžeme nainstalovat.takže nemusíte napínat kompatibilitu mezi prostředími.

Samozřejmě, Musíte se již dříve zaregistrovat u Plex a nainstalovat jeho aplikaci do počítače.je zařízení, které bude od té doby fungovat jako server.

Po spuštění Kodi byste měli přejít do sloupce umístěného na levé straně aplikace a zadat Addons.Chcete-li zobrazit všechny dostupné, zadejte možnost Instalovat z úložiště v pravém horním rohu obrazovky.

Uvidíte obrazovku s různými složkami s úložišti, ale Obzvláště nás zajímají doplňky videa, do kterých musíte hledat někoho z Plexu.je protagonistou tohoto tutoriálu.

Stáhněte si Plex na Kodi

Zjistíte, že informace o Plexu jsou poměrně omezené, ale v každém případě záleží na tom, že jeden podporuje druhý, takže zde Stačí kliknout na tlačítko Instalovat umístěné tam..

Kodi bude i nadále automaticky instalovat doplněk Plex, což by mělo trvat několik sekund. Až skončím Měli byste se vrátit na hlavní obrazovku Kodi, kde si všimnete, že se aplikace Plex již objevuje..

Tak jednoduchá jako instalace Plexu na Kodiněco, co vám netrvá déle než pár sekund. Musíte se na Plexu identifikovat pouze svým uživatelským jménem a heslem nebo registrací a budete moci tuto službu používat na jiném.

Pokud k tomu máte nějaké dotazy, zeptejte se nás jako vždy.

Nainstalovali jste doplněk Plex na Kodi pomocí tohoto tutoriálu?