Jak nainstalovat hry Nintendo a Sega na Apple TV 4

Mario

Emulátory jsou řešením nalezeným těmi, kteří si vždy chtějí užít klasické hry na svém počítači nebo smartphonu. Ale nyní může být zkušenost s Apple TV 4 mnohem lepší. Nové multimediální zařízení Apple má schopnost stahovat aplikace z App Store, ale také „neoficiálním“ způsobem. Umožňuje vám nainstalovat Provenance, emulátor Nintendo a SEGA. Pokud si chcete na Apple TV 4 užít Super Mario Bros, zde jsou všechny kroky, které musíte udělat, abyste toho dosáhli, a aby to bylo jasnější, je to vysvětleno ve videu.

Požadavky

  • Účet vývojáře Apple (fungují zdarma), který najdete zde.
  • Počítač s OS X El Capitan a Xcode
  • 4. generace Apple TV
  • Kabel USB-A na USB-C

Úkon

Provenience-1

Prvním krokem je získání aplikace Provenance. Najdete jej na GitHubu kliknutím na tento odkaz. Odkaz na aplikaci musíte zkopírovat kliknutím na vyznačené místo do obrázku zkopírovat do schránky.

Připojte Apple TV k počítači pomocí kabelu USB a zapněte jej. Poté otevřete Xcode. Pokud jste svůj vývojářský účet ještě nepřidali, přejděte do části „Předvolby> Účty“ a přidejte svůj vývojářský účet, aby s vytvořením aplikace nevznikly žádné problémy. Nahoře otevřete nabídku „Ovládání zdroje> Vydat“ a do okna, které se otevře, vložte adresu, kterou jste dříve zkopírovali, do GitHubu. Klikněte na další. Poté aplikaci znovu stáhněte kliknutím na Další. Pokud selže (několikrát se mi to nepodařilo), vraťte se zpět a zkuste to znovu, nebo změňte pole „Type“ z „Go“ na „Subversion“, což mi pomohlo správně fungovat. Poté vyberte první možnost, která se zobrazí (Hlavní nebo Tělo, záleží na tom, kterou možnost jste vybrali dříve). Klikněte na «Další» a poté vyberte umístění pro stažení aplikace.

Po dokončení stahování se otevře nové okno Xcode. Kliknutím na „Provenance“ vlevo nahoře a výběrem „ProvenanceTV-Release> Apple TV“ zahájíte vytváření aplikace. Tento proces je velmi dlouhý (trval déle než půl hodiny), takže ho vezměte trpělivě. Po dokončení klikněte na tlačítko «Přehrát» vlevo nahoře (černý trojúhelník), čímž zahájíte instalaci na Apple TV. Po dokončení instalace se na horní liště zobrazí štítek „Spuštění Provenance na Apple TV“, což znamená, že proces je dokončen. Nyní můžeme odpojit Apple TV od počítače a zapnout televizi.

Najděte na svém Apple TV aplikaci Provenance a otevřete ji. Vyberte možnost „Importovat Romy“ a zapište si adresu, která se zobrazí na obrazovce. Toto je adresa, kterou musíte zadat do webového prohlížeče počítače, abyste mohli přidat Romy do Apple TV. Stáhněte si Romy z kterékoli stránky (jednoduché vyhledávání Google vám poskytne desítky výsledků) a soubory ZIP jsou soubory, které potřebujete nahrát na tuto adresu.

Provenience-5

Zejména byste to měli udělat ve složce Roms, která se nachází na konci seznamu. Otevřete jej a klikněte na modré tlačítko „Nahrát soubory“, Vyberte soubory ZIP, které jste stáhli, a budou již ve vaší Apple TV připraven hrát. Celý postup vám ukážeme v tomto videu, kde můžete vidět Mario pracovat na Apple TV.

Emulátor je velmi dobře zpracovaný a funguje opravdu dobře. Co není příliš přizpůsobené, jsou takové hry Siri RemoteNejlepší tedy je, že používáte dálkově ovládané dálkové ovládání MFi, které rozhodně zlepší zážitek z hraní s těmito klasikami. Bavte se.