Jak nainstalovat nepodporované aplikace na Android

Přemýšleli jste někdy, jak nainstalovat nepodporované aplikace na mobilní zařízení Android? Měli byste tedy vědět, že toto je jedna z hlavních otázek, které jsme v poslední době dostávali. Ve skutečnosti existuje mnoho lidí, kteří chtějí vědět, jak nainstalovat tyto aplikace, u nichž se ukázalo, že jsou nekompatibilní na smartphonech s operačním systémem Google.

První věc, kterou byste měli v těchto situacích zvážit, je, že je naprosto možné nainstalovat nepodporované aplikace na váš mobilní telefon a chceme vám ukázat všechny podrobnosti, které byste v takových situacích měli zvážit. Vlastně, Pokud jste obdrželi zprávy jako „Aplikace není kompatibilní s vaším zařízením“ nebo „Aplikace není k dispozici ve vaší zemi“, je tento článek určen právě vám..

Nainstalujte nepodporované aplikace na Android bez root

Nainstalujte si APK aplikace

Nejlepší a nejrychlejší způsob instalace nepodporovaných aplikací v systému Android, i když váš smartphone není rootovaný, je přímá instalace APK. ručně v zařízení. K tomu existují speciálně vyvinuté webové stránky, jako je Apkmirror.com, kde můžete zdarma najít hlavní aplikace na světě.

V těchto případech samozřejmě musíte přejít do části Nastavení, Zabezpečení smartphonu a Povolte neznámé zdroje nebo počátky, jinak je nebudete moci spustit. Jako poslední tip doporučujeme, abyste je po instalaci pro jistotu znovu deaktivovali, pokud nechcete, aby váš mobilní telefon riskoval.

Nainstalujte si Market Helper

Pokud chcete nainstalovat nepodporované aplikace na Android a vaše zařízení je rootováno, otevřou se další možnosti. Například si můžete nainstalovat Market Helper, abyste z toho vytěžili maximum. Vlastně, Nejprve si musíte stáhnout APK Market Helper z tohoto odkazu a poté samozřejmě aktivovat Unknown Origins. V systému Android. Přestože je platforma v angličtině, je velmi snadná na pochopení a umožní vám přístup ke spoustě zajímavého obsahu.

Jak se to dělá?

  • První věc je „Vyberte účet“A přidej účet.” Gmail. Další “aktivovat“.
  • Zobrazí se vyskakovací okno, kde je třeba aplikaci povolit a přijmout.
  • Další “Vyberte zařízení“A téměř každý terminál.” Android “oklamat” Google Play.
  • Poté můžete vybrat požadované zařízení. V “Vyberte operátora„Můžete změnit požadovanou zemi a operátora.

Stáhněte si aplikace z Aptoide

Nakonec byste měli vědět, že existují Alternativní obchody s aplikacemi, jako je Aptoide, kde si můžete stáhnout spoustua bez problémů jej nainstalujte do svých zařízení. V těchto případech samozřejmě doporučujeme, abyste při stahování obsahu z jiných webů než z obchodu Google Play byli velmi opatrní.

Některé z nejdůležitějších dotazů, které se snažíme vyřešit krok za krokem musí zejména souviset s: nainstalovat nepodporované aplikace pro Android bez root, jak nainstaluji aplikace, které nejsou kompatibilní s mojí verzí pro Android, jak provedu kompatibilitu všech aplikací, nainstaluji nekompatibilní apk, nainstaluji nepodporované aplikace pro Android 2016, nainstaluji kompatibilní aplikace pro Android 2017, udělám kompatibilní aplikace pro Android 2016 nebo vaše zařízení není kompatibilní s touto verzí obchodu. Máte-li jakékoli další dotazy, položte nám je v tomto článku, abychom vám mohli pomoci.

Podařilo se vám pomocí těchto triků nainstalovat nepodporované aplikace na Android?