Jak nainstalovat Netflix na čínskou Smart TV krok za krokem!

Jedna z prvních věcí, která nám až dnes přijde na mysl, když si myslíme, že sledujeme film nebo televizní seriál Netflix. Je zřejmé, že nelze popřít pohodlí, které nám tato platforma může nabídnout. Na Smart TV, počítači nebo mobilním zařízení je možné sledovat jakoukoli epizodu této série.

Problém nastává, když máte čínskou televizi, jejíž konfigurace je o něco složitější než u většiny známých značek. Chceš to vědět Jak nainstalovat Netflix na čínskou Smart TV? Podívejme se krok za krokem, jak postupovat.

Nainstalujte si Netflix na čínskou Smart TV

Je velmi levné mít účet Netflix a můžeme si užít velké množství streamovaného obsahu. Existuje mnoho lidí, kteří již neplatí ani za kabelovou televizi a dávají přednost dobrému připojení k internetu, aby si mohli užít mnoho různých obsahů, které tato platforma nabízí.

Mít Netflix na čínské chytré televizi, musíte nejprve vstoupit do obchodu. Všimněte si, že všechny Smart TV mají obchod s aplikacemi, takže si můžete stáhnout všechny aplikace kompatibilní s vaším televizorem.

Jakmile vstoupíte do obchodu Smart TV, stačí použít možnost vyhledávače, která se obvykle zobrazuje s lupou. Když máte možnost napsat „Netflix“A vyhledejte aplikaci.”

Prvním ze všech výsledků budou určitě výsledky oficiální aplikace. Jednoduše jej zapněte a nechte jej stáhnout nebo nainstalovat, abyste jej mohli mít na Smart TV.

Stáhněte si Netflix na čínské televizi

Po instalaci aplikace na televizi se jako obvykle přihlásíme pomocí vašich dat, abychom mohli danou aplikaci začít používat.

Pokud aplikaci nemůžete najít v obchodě nebo z nějakého zvláštního důvodu, nemáte obchod ani v televizi. Co můžete udělat, je použít webový prohlížeč pro vstup na netflix.com..

Po vstupu na oficiální web budete přihlášeni a můžete je používat Netflix z prohlížeče. Důležité je, že váš televizor má dobré připojení k internetu. Nějak můžete tuto streamovací platformu použít ke sledování jiného obsahu.

Cena Netflixu je docela přístupná kvůli množství obsahu, který má, a to je něco, díky čemuž vyniká nad všemi dnes dostupnými alternativami. Dobré množství obsahu třetích stran a nepochybně to nejlepší: originální produkce platformy, které stojí za to vidět.