Jak nainstalovat skvělou klávesnici BlackBerry na jakýkoli Android

Fyzická klávesnice BlackBerry je velmi známá a je základním pracovním nástrojem pro mnoho lidí. Naštěstí loni kanadský výrobce skočil na Android a byl záchranou nepochybně oznámené smrti. Kromě fyzické klávesnice má BlackBerry také skvělou virtuální klávesnici s předdefinovanými slovy, která znásobí vaši rychlost psaní.

Díky virtuální klávesnici BlackBerry můžete psát mnohem rychleji. V některých aplikacích, jako jsou zasílání zpráv, WhatsApp nebo SMS, vám klávesnice zobrazí návrhy slov, než začnete něco psát.

Pokud se hledané slovo nezobrazí, zadejte trochu. Začněte psát a celé hledané slovo se zobrazí u dalšího písmene, které potřebujete napsat. Když přejedete prstem po písmenu, slovo bude umístěno do textového řádku, což je velmi podobné gesto, jako když hodíte slovo do své fráze.

Androidpit BlackBerry Priv 33

Při rozdávání karet slova zahoďte. / © ANDROIDPIT

Je úžasné, jak to navrhuje většinu slov, která používáte pravidelně, což nakonec výrazně ovlivní vaši rychlost psaní. Nenechte se překvapit, pokud nenavrhuje slova v internetovém prohlížeči nebo při zadávání vašeho uživatelského jména a hesla, protože v těchto případech je tato možnost automaticky deaktivována.

Jak nastavit virtuální klávesnici BlackBerry

Tato aplikace není k dispozici na Google Play, ale díky vývojáři Xaiux od XDA-Developers máme soubor APK k dispozici a opravený pro všechny typy zařízení Android.

První věcí je stáhnout si klávesnici BlackBerry pro Android. Po stažení přejděte do složky pro stažení a nainstalujte soubor APK. Musíte to mít povoleno Nastavení> Zabezpečení Možnost „Neznámý původ“.

Nainstalujte soubor APK. / © ANDROIDPIT

Jakmile je aplikace nainstalována, spusťte ji stisknutím „Otevřít“. Zde vás provede povolením příslušných nastavení v konfiguraci pro povolení klávesnice. Nejprve musíte povolit klávesnici při zadávání jazyka a textu (aplikace vám sama poskytuje přímý přístup ke všem nastavením), poté musíte změnit klávesnici, abyste mohli používat BlackBerry.

Nastavit jako výchozí klávesnici. / © ANDROIDPIT

Ve třetím kroku můžete nakonfigurovat několik jazyků, pokud je potřebujete, to je vše. Nyní budete mít návrhy slov pro psaní mnohem rychleji ve všech vašich chatech.

klávesnice blackberry 04

Říkalo se, že to hodí slova. / © ANDROIDPIT

Chcete něco takového vidět na Android Stock?