Jak nainstalovat Windows 8 – část 3

Nainstalujte si Microsoft Windows 8

Po instalaci pokračuje v sérii Microsoft Windows 8 Developer Preview EditionV tomto posledním článku pojednáváme o krocích, které je třeba provést při počáteční konfiguraci systému po dokončení instalace.

Po dokončení instalace průvodce začne zobrazovat řadu konfiguračních možností (příliš mnoho na můj vkus) týkajících se profilu uživatele, zpětné vazby, aktualizací a zabezpečení systému.

jeden- První nabízená možnost je ta, která požaduje název týmu. Do textového pole zadejte jméno, které chceme přiřadit, a stiskněte tlačítko. Další.

dva- Nyní se otevře okno, kde můžeme vybrat počáteční konfiguraci systému. Konfigurace Vyjádřit a druhá je přizpůsobená. Pokud je vybráno VyjádřitSystém Windows se automaticky nakonfiguruje se všemi navrhovanými možnostmi. V našem případě zvolíme vlastní možnost (Přizpůsobit) pro podrobné zobrazení bodů, které mají být konfigurovány.

Nastavení systému Windows 8

3- Systém je vyzván ke konfiguraci sítě a má možnost připojit a sdílet prostředky z jiných počítačů. V našem případě si vybereme Ne, nesdílejte a nepřipojujte se.

Nastavení systému Windows 8

4- Konfigurace aktualizací nabízí různé možnosti přizpůsobení stahování a instalace aktualizací. V našem případě zvolíme možnost Požádejte o aktualizace později toto nastavení odložit.

Nastavení systému Windows 8

5- Jsou zobrazeny možnosti odesílání informací společnosti Microsoft, které této společnosti poskytují zpětnou vazbu. Pokud takové informace v tuto chvíli nechceme poskytovat, zpočátku nastavíme všechny možnosti na Vypnuto.

Nastavení systému Windows 8

6- Zahrnuta je také možnost získat online nápovědu pro případné problémy. V našem případě necháme možnosti Vypnuto.

Nastavení systému Windows 8

7- Možnosti přihlášení nabízejí možnost použít náš účet Windows Live pro přístup do systému, což umožňuje synchronizaci různých komponent s naším počítačem. V našem případě dáváme přednost místnímu ověřování vytvořením účtu Windows pomocí této možnosti. Nechcete se přihlásit pomocí účtu Windows Live ID?

Nastavení systému Windows 8

8- Myslím, že tato možnost je zbytečná, ale hej, tady je a měli bychom to komentovat. Vybereme tlačítko Místní účet k vytvoření účtu místního systému.

Nastavení systému Windows 8

9- Na konci zadáme jméno, heslo a stejné potvrzení uživatele, kterého chceme použít, a nápovědu k heslu nebo otázku obnovení pro druhého. Klepněte na další a nakonec se začne načítat náš profil Windows 8 a můžeme ho začít používat.

Nastavení systému Windows 8

Nastavení systému Windows 8