Jak nakupovat od Alibaba krok za krokem bez podvodu?

Ali táta Je to jedna z hlavních platforem pro nákup a prodej produktů na internetu, a proto když se pokoušíme nakupovat produkty nebo články nebo se snažíme zbavit toho, co máme, je vhodné vzít v úvahu řadu triků, které vás naučíme. situace, které se mohou stát otravnými, jako je podvod nebo podvod.

Jak nakupovat od alibaba?

První věc, kterou byste o tom měli vědět, je toto: Nákup položek na Alibaba je mnohem snazší, než si většina uživatelů myslí. Ve skutečnosti jde o systém, který funguje jako prostředník mezi těmi, kteří chtějí prodávat výrobky, a těmi, kteří chtějí nakupovat, a podporuje nás, i když za problémy není odpovědný.

Před zahájením podnikání s alibaba měli byste začít s registrací v systému takto:

 • Musíte vstoupit na web Alibaba na adrese https://spanish.alibaba.com/ ve španělštině.
 • Můžete se tam zaregistrovat zadáním svého uživatelského jména a hesla.
 • Pokud tak učiníte, měli byste přejít na Přihlášení a znovu přidat tato data výběrem Připojit se zdarma.
 • Otevře se nové okno, kde uvidíte další údaje vyplněné vašimi informacemi a budete připraveni k nákupu.

Pak je čas Začněte krok za krokem k nákupu produktů. Po registraci a přihlášení existují dva způsoby nákupu položek na Alibaba, i když jsou podobné. Poznejme je:

 • Můžete začít obecným vyhledáváním produktů, do vyhledávače zadejte název příslušných produktů. Druhou je procházet příslušné kategorie a hledat je.
 • V každém případě, když najdete produkt, který vás zajímá, budete záviset na jeho ceně, umístění dodavatele, důvěryhodnosti dodavatele atd. Můžete filtrovat podle.
 • Jakmile vyberete produkt a požadovaný počet jednotek, měli byste se kromě ceny, kterou zaplatíte, obrátit na dodavatele, sekci, kde můžete od této osoby požadovat další věci. Ve skutečnosti k tomu existuje konkrétní chat

Kupte si pojištění na alibabě

Ačkoli Neexistuje stoprocentně efektivní způsob nákupu pojištění na alibaběPravdou je, že když věnujeme pozornost různým situacím, můžeme mít potřebné znalosti, abychom zabránili tomu, aby nás někdo podváděl.

Chcete-li to provést, měli byste mít na paměti, že na platformě existuje pět různých typů dodavatelů, z nichž každý má různé rozsahy. Mějte na paměti, že některé z nejdůležitějších jsou následující:

Zlatí členové: jsou ty, které jsou připojeny k platformě. Tito platí částku ročně a jsou to ověřené profily.A&V kvalita: Jedná se o podobný systém jako ten předchozí, ale s tím rozdílem, že ověřování se zde provádí mimo firmu.Ověření členové– Tito prodejci jsou také ověřeni, ať už provádějí měsíční nebo roční platby.

Tři třídy členů, které jsme vám právě ukázali, jsou ti, kterým byste měli dávat přednost při hledání prodejců ke koupi. I když chcete zvýšit svoji jistotu nebo sebevědomí, Musíte platit přes PayPalsystém prevence podvodů.

Tipy pro používání alibaba

 • Vždy, ale vždy se snažte chatovat s prodejcem a vyhodit ho, pokud neodpoví.
 • Dejte si pozor na velmi levné ceny
 • Nakupujte od renomovaných členů
 • Nakupujte placením přes PayPal, abyste předešli problémům