Jak nakupovat z Chile na eBay a Amazon na splátky?

eBay Amazonské kvóty Chile 1

eBay a Amazon jsou dvě hlavní nákupní platformy Chceme učit ze všech druhů produktů, které jsou dostupné nejen ve Španělsku, ale také ve významné části latinskoamerických zemí, a proto dnes, zejména pro čtenáře Chile, ne pro ostatní. stránky také, jak od nich nakupovat na splátky.

Nakupte na eBay s kvótami v Chile

První věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že když mluvíme o eBay a Amazonu, máme na mysli dva mezinárodní online obchodníky, kteří web povolují. Nakupujte položky jakoukoli kreditní kartou nebo dokonce splátkamiI když tomu tak není vždy.

Nejprve proto měli byste zvážit, která z nich je vaší bankou nebo finanční institucíUpozorňujeme, že aktuální platební mechanismus, od kterého společnosti dostáváte své peníze, bude plně definován.

Na druhou stranu, když nakupujete z Chile na Amazonu nebo eBay, můžete to udělat na splátky. k tomu vyvinuté alternativní služby:

  • Hledač: Jedná se o jeden z nejvíce doporučovaných systémů pro nákup zboží z Chile přes eBay a Amazon, protože umožňuje platbu prostřednictvím debetní karty nebo Redcompra, která umožňuje aktivaci platebních nástrojů, jako je WebPay. Provoz tohoto systému je velmi jednoduchý, protože stačí zkopírovat odkaz na produkt eBay nebo Amazon, který vás zajímá, vložit jej na web a poté se rozhodnout, kolik splátek chcete zaplatit.

Způsoby nákupu na Amazonu a Ebay na splátky v Chile

Na druhou stranu, pokud budete tuto platformu používat, je důležité znát některé podrobnosti o jejím fungování, například to, že má. Můžeme si vybrat ze dvou různých typů příspěvkůmnohem méně časově náročná letecká přeprava a mnohem levnější námořní přeprava, i když to trvá déle.

Traetelo je název další služby, kterou v těchto případech můžeme najítJe to makléř, který nabízí velmi podobný systém jako Buscalibre, a měli bychom říci, že funguje se společnostmi, jako je DHL, takže i když jsou jejich dodávky rychlejší, nevýhodou je, že za to musíme zaplatit velkou částku.

Podařilo se vám s těmito čísly nakupovat z Chile na eBay nebo Amazon?