Jak nastavit ovladač ve službě Steam

Steam je nejoblíbenější platforma pro videohry pro PC, kde najdeme širokou škálu her za velmi levné ceny a dokonce i zdarma. Existuje mnoho lidí, kteří hrají hry stažené z aplikace Steam. Odtud můžete také nakonfigurovat příkaz. Ačkoli mnoho lidí zase neví Jak nastavit ovladač ve službě Steam.

Nebojte se, protože uvidíme v tomto příspěvku Jak nakonfigurovat řadič ve službě Steam Velmi jednoduše a během několika sekund si budete moci vychutnat všechny videohry stažené z této platformy s komfortem, který vám může poskytnout pouze dálkové ovládání.

Nainstalujte si herní ovladače na Steam

První věcí, kterou uděláme, je otevření aplikace. Pokud se po otevření v nabídce možností podíváte vlevo nahoře. „Najdete někoho jménemParní“Který by byl první.”

Klikněte na něj a objeví se nabídka s různými možnostmi. „Tzv.“, Které se nás týkáParametry“.

V nabídce parametrů najdete spoustu možností. Pokud se podíváte do levého sloupce, pod vše, co říká: příkaz. Chcete-li zobrazit další možnosti, musíte kliknout na tuto možnost.

Jediná věc, kterou musíte udělat, je nyní, “Obecná nastavení ovladačeAby bylo možné konfigurovat.

Nakonfigurujte pákový joystick

Již na obrazovce Nastavení ovladače. Steam by měl automaticky rozpoznat osobu, se kterou jste se spojili. V případě, že Steam nerozpozná váš ovladač. Jediné, co musíte udělat, je vybrat podporu konfigurace pro váš řadič, abyste je mohli spárovat.

V případě, že se po kliknutí na název příkazu neobjeví vyskakovací okno. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na místo v pravém horním rohu, které říká Registrovat. Tímto způsobem budete moci zaregistrovat dálkový ovladač pomocí svého účtu Steam. Tímto způsobem pokaždé, když použijete toto dálkové ovládání na zařízení, bude mít stejnou konfiguraci, díky čemuž jsou věci rychlejší a hbitější.

Při používání ovladače by to mělo fungovat dobře. V případě, že něco uvidíte nefunguje dobře jako joystick nebo trackpad. Pak byste se měli podívat na možnost, kterou musí Steam kalibrovat. Doporučuje se, abyste tuto možnost nepoužívali, pokud to není nezbytně nutné.

Dokonce i platforma má možnost vlastní kalibrace, takže ideální by bylo uchýlit se k této možnosti jako první a pokud nepřinese výsledky, které jsme očekávali. Zahajte ruční kalibraci.

Kontrola přemapování ve službě Steam

Můžeš přemapujte ovladač ve službě Steam a není to vůbec složité. I když jste to museli vybrat v sekci podpory na obrazovce nastavení ovladače. Jakmile v této epizodě připravíte vše, stačí přejít na hru, kterou chcete hrát.

Pokud se podíváte na hlavní část aplikace, vlevo vidíme seznam her, které jsme neustále instalovali. Jediné, co musíme udělat, je jít do každé z her, pro které chceme ovladač použít, a kliknout pravým tlačítkem na příslušnou hru a vybrat možnost, která říká. Upravte nastavení ovladače Steam.

Tímto způsobem se otevře nové okno, kde můžete vidět ukázkový příkaz se všemi ovládacími prvky, které chcete nakonfigurovat, jak chcete. Tímto způsobem můžete libovolnou klávesu daného ovladače přiřadit požadovanou akci. To budete muset udělat v každé z her kde je třeba přemapovat ovládací prvkyodděleně.