Jak nastavit výchozí platební kartu v Apple Pay

Pokud používáte Apple Pay jako platební systém na iPhonu nebo iPadu, možná jste si již všimli, že můžete uložit více karet od vydavatelů; American Express, MasterCard a Visa.

V současné době máme pouze ve Španělsku několik příležitostí k jejich využitíVždy budeme muset počkat na aplikace, online a fyzické nákupy, dokud Apple nebude fungovat v terénu, což nám přináší výhody, protože chyby zjištěné na severoamerickém trhu se zde snad nebudou opakovat.

Pravdou je, že budeme muset systému říct, protože tolik možností a platebních metod je velmi přímých a jednoduchých. která integrovaná karta je výchozí U nejběžnějších plateb zůstanou ostatní u konkrétních plateb, které jste vybrali přímo před platbami.

Jak víme, že zavedení karet na PassBook je velmi jednoduché, pouze jedna «Fotografie»Aby systém zachytil data jasně a spolehlivě číslování karet a dokonce i datum vypršení platnosti. Pořadí vkládání karet nic neznamená, takže ve výchozím nastavení budeme muset kartu vytvořit na této adrese:

  1. Spusťte aplikaci Nastavení.
  2. dotkla jsem se v Vkladní knížka a Apple Pay.
  3. Přejít na sekci Platební údajesa kliknout Výchozí karta.
  4. Vyberte kartu chcete ji použít ve výchozím nastavení.

Nyní budete mít tuto kartu vždy k platbám. vybrat jiný ručněSkutečné pohodlí pro ty z nás, kteří mají karty pouze pro rodinné použití, nikoli firemní nebo barevné karty.