Jak navždy odstranit Yontoo z počítače?

Už jste někdy slyšeli o Yontoo? Ještě horší je, že v určitém okamžiku jste možná museli snášet přítomnost tohoto obsahu ve svém počítači, a proto vám chceme ukázat, jak se ho zbavit.

Stejně jako u jiného staženého softwaru, aniž by věděl, jak se dostali k našemu počítači, Nejlepší věcí, kterou můžeme s Yontoo udělat, je odebrat jej z našeho počítače. takže to nezpůsobuje problémy.

Jak víte, že je ve vašem počítači nainstalován Yontoo? Měli byste si myslet, že se jedná o program, který vypadá jako přehrávač médií, správce stahování nebo jakákoli jiná položka.

V průběhu času vás systém vyzve ke spuštění určitého obsahu, a shromažďuje z nich informace o našich akcích, poté nám zasílá reklamy ve formě reklamje ve většině případů opravdu nepříjemné.

Co je Yontoo a proč odinstalovat?

Jak jsme řekli, Yontoo je druh chameleonského programu. je nainstalován na našem počítači, aniž bychom museli hledata pak nás přivádí k šílenství tím, že nám ukazuje otravné reklamy, když je nechceme vidět.

Jeho přítomnost na počítači si všimnete, protože Na každé stránce, kterou navštívíte, uvidíte reklamy na každé video z YouTube, které sledujetea když uděláte téměř jakoukoli akci, je nejlepší se jí zbavit.

Pamatujte také, jak jsme řekli, je systém odpovědný za získávání informací o tom, co dělámea proto doporučujeme, abyste byli opatrní, jakmile se objeví.

Každopádně byste to měli vědět, abyste se příliš nebáli Abyste se ho zbavili, nemusíte aktivovat antivirový program ani provádět jiné nepříjemné úkoly, prostě pokračujte ve čtení.

Jak odstranit Yontoo z Windows

Dobrý, Kroky k odstranění Yontoo pak jsou to:

  • Vstupte do ovládacího panelu operačního systému Windows, který může odkazovat na jakoukoli verzi tohoto prostředí Microsoftu. Doporučujeme to vždy dělat s účtem správce systému Windows.
  • Poté přejděte na Odinstalovat programy
  • Poté přejděte na Programy a funkce
  • V tomto okně vyhledejte program Yontoo a klikněte na něj
  • Poté klikněte na Odinstalovat
  • Může se zobrazit nové okno, kde musíte zaškrtnout všechna políčka a stisknout další tlačítko.
  • Yontoo se vás zeptá, jestli jste si jisti, že jej odstraníte, a poté vás požádá, abyste zavřeli své webové prohlížeče a pokračovali v odstraňování.
  • Jako poslední krok musíme kliknout na Ano, než skončíme

Jakmile dokončíte všechny kroky, které jsme právě nastínili, musíte restartovat počítač Změny zůstanou zachovány a zbývající prvky Yontoo budou odstraněny.

Kromě toho, Musíte spustit jeden z prohlížečů, kde se zobrazuje reklama Yontoo, která vás ruší.Dobrým testem v prohlížeči Chrome, Firefox nebo Internet Explorer může být zadání vyhledávače Google.

Pokud již reklamy nevidíte, znamená to, že jste úspěšně odinstalovali Yontoo z Windows. a že vás již nebude obtěžovat vyhnout se těmto reklamám trvale.

Pokud si nepřejete, aby byl Yontoo znovu stažen do vašeho počítače, naše doporučení je: Při stahování jiného softwaru buďte vždy velmi opatrní, protože tyto postupy bývají mezi postupy maskované..

Dokázali jste odstranit Yontoo z vašeho počítače pomocí tohoto triku, který jsme vás naučili?