Jak obnovit pozastavený kanál YouTube

Jedna z nejhorších nočních můr pro každého tvůrce s jejich kanálem Youtube je obdržet e-mail s oznámením ukončení platformy. Uvidíme, jak zmírnit špatný nápoj Jak obnovit pozastavený kanál na správné trati.

Jak jsme již řekli dříve, obdržíme e-mail s informacemi o všem, až bude vhodné pozastavit náš kanál YouTube. Normálně takové sankce, Nahrávání obsahu, který porušuje interní pokyny YouTube.

I když ne vždy, z některých sociálních sítí do kanálů (nebo samotného YouTube) existovaly rozsáhlé a organizované zprávy, jejichž jediným účelem bylo jejich odstranění. Když k tomu dojde, YouTube se často „chová“ a aktivně vrací kanál.

YouTube odstraní videa nenávisti nebo spiknutí

Důvody, proč může být kanál pozastaven

Jeden na YouTube velmi přísná politika používání. Po mnoho let platforma omezila provoz vynucením pravidel komunity, která nejsou nespornými youtubery.

V jeho části zrušení kanálu To je velmi jasné a informuje o několika důvodech, proč dochází náš kanál:

  1. Opakovaná porušení pokynů komunity.
  2. Opakovaná porušení podmínek služby.
  3. Jediné zneužití účtu (například nenávist nebo spam).
  4. Zavádění kanálů speciálně určených pro porušení zásad používání.
  5. Porušení autorských práv.

Toto jsou všechna nařízení a porušení největší videoplatformy na světě Může to způsobit uzavření kanálu nebo odstranění reklam Sledujte svá videa a přestaňte vydělávat peníze na YouTube.

Obnovte kanál YouTube

Možná jste od YouTube neobdrželi e-mail s oznámením, že váš kanál byl pozastaven, takže se podívejme, jak můžeme postupovat:

  1. Google zpřístupňuje vlastníkovi kanálu Formulář pokud máme potíže s přístupem a vysvětlíme, proč se domníváme, že pozastavení je chybné (nebo nespravedlivé).

Web: Formulář pro obnovení pozastaveného kanálu YouTube

  1. Vyplníme celé jméno pomocí e-mailové adresy přidružené k pozastavenému kanálu, kontaktního e-mailu, adresy URL pozastaveného kanálu a pole. Můžeme vysvětlit, proč si myslíme, že jste byli omylem suspendováni.
  1. Klikněte na tlačítko Poslat O tom, že chceme kanál uložit, jsme již informovali YouTube.

Tento formulář vyhodnotí pracovníci společnosti Google, kdo bude mít poslední slovo. V samotném formuláři jsme uvedli, že nás kontaktují pouze v případě, že potřebují více informací k posouzení situace nebo pokud mají k dispozici nějaké relevantní informace.

To znamená, že pokud po několika dnech nedostaneme žádnou odpověď a náš kanál bude stále pozastaven nebude existovat žádná jiná možnost ani způsob reklamace Reaktivace kanálu pro nás.

Nejznámější soudní spory týkající se kanálu YouTube byly pozastaveny

„Zákony“ YouTube jsou v zásadě stejné pro všechny účty. Jste uživatelem s malým nebo jiným kanálem, který provozuje celostátní politickou stranu Podmínky, které musíte splnit, jsou stejné.

Mezi nejznámější případy poslední doby patří pozastavení kanálu politické strany Vox. Vox oznámila, že v polovině června po několika měsících bláznivé kampaně pro všeobecné a komunální volby 2019 ruší svůj kanál YouTube na Twitteru.

Po nepořádku pečlivosti na sociálních sítích je YouTube Porušení autorských práv. Vox zavolal platformě, aby znovu získal kontrolu nad kanálem a aktivoval ji co nejdříve.

Po pouhých třech dnech a jedné ze stížností, které vedly k pozastavení, se kanál vrátil na YouTube.

A nejen politické strany. Pozastavení jsou rovnoměrně rozdělena na všechny úrovně YouTube. Například když YouTube vypne kontroverzní kanál Dalas Review nebo když dojde na další soudní spor, který se dostal mnohem více na mezinárodní úroveň. Uzavření kanálu Toy Freak.

Téma toho druhého se točilo kolem dvou dcer Grega Chisma. Ještě bizarnější videa otce, který zaznamenává dívky, jak se sprchují, křičí a dokonce i dítě, kde obě dcery fungují jako panenky, které na ně plivají nebo močí.

Celý tento přehnaný obsah (tak říkajíc) byl nahrán na YouTube otcem a byl sledován miliony. Kanál měl 8 milionů předplatitelů, když byl zavřen a určitě pár tisíc dolarů měsíčně.

Pokud ano Youtube kanál pokud je aktivní, měli bychom pečlivě přečíst obsahové zásady platformy, pro, pokud přísně dodržovala všechno pozastavili váš kanál Víš jak jej můžete získat zpět.

Co jsou videa YouTube ASMR?