Jak obnovit zálohu na Apple Watch

Apple Watch se postupně prosazují na našich zápěstích a stále více se stávají personalizovaným zařízením, ale to je okamžik, kdy informace, které obsahuje, se stávají stále důležitějšími a při nákupu nového nebo jednoduše nutnosti obnovení stávajícího, opakování zdlouhavého procesu konfigurace, dokud se nedostaneme tak, jak chceme. mohlo by to znamenat nutnost. Nemusí to tak být a je velmi jednoduché a rychlé přenést všechny informace a nastavení z jednoho Apple Watch do druhého nebo obnovit po obnovení.. Níže uvádíme všechny podrobnosti.

Jaké informace jsou uchovávány v kopii

Záloha vytvořená Apple Watch ukládá téměř všechny informace, které obsahuje. Není třeba se starat o bezpečnost, protože je zahrnuto samotné zálohování iPhoneza použití stejných opatření, která zaručují vaše soukromí. Jaké položky jsou součástí zálohy Apple Watch? Následující:

 • Data specifická pro aplikaci (pro integrované aplikace) a nastavení (pro integrované aplikace a aplikace třetích stran). Například nastavení Mapy, Vzdálenost, Jednotky a pošta, Kalendář, Akcie a Počasí.
 • Rozložení aplikace na domovské obrazovce
 • Sledujte nastavení obličeje, včetně aktuálního ciferníku, přizpůsobení a objednávky
 • Nastavení slotů, včetně pořadí dostupných aplikací
 • Obecná nastavení systému, jako je ciferník hodin, jas, zvuk a nastavení vibrací
 • Údaje o zdraví a fitness, jako jsou historie a úspěchy, údaje o kalibraci cvičení a aktivity Apple Watch, a údaje zadané uživatelem (na iCloud nebo šifrovanou zálohu iTunes pro zálohování dat Zdraví a fitness).
 • Nastavení upozornění
 • Synchronizované seznamy skladeb
 • Synchronizované fotoalbum
 • Časové pásmo

Co není zahrnuto v záloze? Následující položky bude nutné nakonfigurovat ručně:

 • Bluetooth připojená zařízení
 • Kreditní nebo debetní karty, které používáte pro Apple Pay na hodinkách Apple Watch. Objeví se v rámci konfigurace, ale nebudou aktivovány, budete to muset udělat ručně.
 • Bezpečnostní kód pro vaše Apple Watch

Jak zálohovat

Proces zálohování je velmi jednoduchý: jednoduše odpojte spojení mezi Apple Watch a vaším iPhone. Je však důležité, aby byla obě zařízení, iPhone i Apple Watch připojena a zavřena, aby kopie obsahovala nejnovější data z vašich hodinek.. Otevřete aplikaci Hodiny na svém iPhone a klikněte na první možnost, na které se vaše hodinky zobrazují. Poté klikněte na ikonu «i» vpravo a zobrazí se možnost, která nás zajímá: «Odpojit Apple Watch»

Po několika sekundách začnou vaše Apple Watch mazat všechny informace, ale nejdříve se přenesou do vašeho iPhone. Pokud jsou povoleny zálohy iCloud, budou hodinky Apple Watch zahrnuty při vytváření další kopie iPhonutakže to bude bezpečné. Bude také uložen na iPhone, takže jej můžete použít, kdykoli budete chtít.

Obnovte kopii na Apple Watch

Pokud je snadné vytvořit kopii, je ještě snazší ji obnovit. Spárujte hodinky Apple Watch s modelem, který jste zkopírovali, nebo s novým zakoupeným iPhone a postupujte podle běžných kroků nastavení. V určitém okamžiku, hned po stažení sféry Apple Watch z fotoaparátu vašeho iPhone, vám dává možnost obnovit zálohu. nebo nastavit jako nové. Vybereme první a jsme požádáni o výběr požadované kopie (v případě, že jich je několik). Teď už jen musíme počkat, až informace projdou, a když byly naše hodinky Apple Watch hotové, byly „téměř“ jako předtím.