Jak obrátit další běh kryptoměny ve svůj prospěch

PŘEČTĚTE SI POZDĚJI – STÁHNĚTE SI TUTO PUBLIKACI JAKO PDF

Býčí běh je zpět a kryptotrh zaznamenává s každým dalším měsícem silné oživení; V dohledné budoucnosti se pravděpodobně objeví nové. S ohledem na tuto skutečnost existuje mnoho výhod pro ty, kteří vědí, jak využít současné situace. Zejména pokud jde o vykořisťování budoucnosti, analytici si jsou téměř jisti, že to ještě nepřijde.

Nebylo žádným tajemstvím, že při putování po krypto prostoru mnoho lidí kvůli kryptové zimě 2018 přišlo o velké množství peněz a ceny jsou neustále na internetu. Samotný bitcoin klesl z 20 000 na 3 100 USD za jediný rok.

Ale teď je BTC zpět na své cestě, šplhá z 3 200 $ na současných 8 500 $. Ve skutečnosti bude největší mince nadále růst s občasnými drobnými korekcemi. Podobná situace byla pozorována v roce 2017, ale tentokrát existují určité rozdíly. Například nejzkušenější obchodníci nedůvěřují altcoinům a ICO tolik jako dříve. Bylo zjištěno, že tyto trendy jsou velmi riskantní a investoři riskují ztrátu mnohem více, než mohou vydělat.

S ohledem na tuto skutečnost je jednou z největších otázek, které si investoři právě kladou, to, zda je možné dosáhnout vyšších zisků na kryptotrhu, protože právě teď.

Bitcoinové futures: správná cesta?

Mnoho odborníků věří, že odpověď je ano, a přesto přijdou velké zisky. Zvláště pokud jde o bitcoinové futures obchodování. Pro ty, kteří to nevědí, je bitcoinové futures obchodování derivátem, který obchodníci souhlasí s nákupem nebo prodejem BTC v konkrétní čas a cenu v budoucnu. Je také možné přidat páku, která může zvýšit zisky několikrát, pokud se vaše předpovědi splní.

Myšlenka je jednoduchá: obchodníci vloží malé množství BTC jako marži, aby udrželi bitcoinový futures kontrakt. Pokud vložíte 1 BTC se 100násobnou pákou, bude smlouva 100 BTC. Čím vyšší je páka, tím vyšší jsou rizika a větší šance na chyby.

Další je obousměrný obchod, což je další výhoda, která přichází s obchodováním bitcoinových futures. V současné době se budoucnost obchodu zdá být docela růžová. S mnoha zvraty na trhu však zůstává i nadále nepředvídatelný trh. Bitcoin roste a klesá, hodně trvá a jen za poslední dva týdny byla mince nad 8 000 USD, klesla na pouhých 7 300 USD, poté vzrostla na 7 900 USD, vzrostla na 8 800 USD a v tomto bodě klesla. Až 8500 $.

Při takovém chování je důležité, aby obchodníci měli schopnost nakupovat dlouho a prodávat nakrátko, což jim umožňuje přizpůsobit se trhu v reálném čase.

Ve výsledku se bitcoinové futures obchodování stalo velmi populárním a mnoho platforem přidává bitcoinové futures kontrakty, aby uspokojily poptávku. Rizika jsou poměrně vysoká, ale stejně tak i zisky a pokročilí obchodníci se zdají být ohledně budoucnosti kryptoměn celkem optimističtí. Pákový efekt se samozřejmě může u jednotlivých akcií lišit, některé poskytují 100x a jiné pouze 10x.

Bexplus je jednou z takových platforem, kde obchodníci mohou využívat stokrát vyšší páku nejen pro BTC, ale pro jakýkoli nabízený kryptoprodukt. Platforma také nabízí další výhody, jako je možnost vydělat další dary na „Lucky May“, bezplatný BTC bonus pro ty, kteří vloží BTC na svůj účet, až 50% odměnu za pozvání a další.

Připojte se k našemu telegramu a získejte nejnovější zprávy o kryptoměnách!

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek by neměl být považován za investiční poradenství a není jeho účelem. Zpráva Global Coin Report a / nebo její přidružené společnosti, zaměstnanci, autoři a subdodavatelé jsou investoři do kryptoměny a mohou nebo nemusí někdy existovat v některých mincích nebo žetonech, které kryjí. Než investujete do jakékoli kryptoměny, proveďte svůj vlastní důkladný průzkum a přečtěte si naše úplné odmítnutí odpovědnosti.

fotograf San fermin pamplona od té doby Pexels