contador de visitas gratis Skip to content

Jak odebrat havarované aplikace při aktualizaci na iPhone a iPad

Celkově iOS nabízí velmi rychlé a plynulé uživatelské prostředí, ale v tomto světě není nic dokonalého a možná jste se již dříve setkali s jiným problémem. Aktualizace aplikací a her na iPhonu a iPadu je poměrně snadný a rychlý proces, ale někdy jste se mohli setkat s problémem. Velmi nepříjemné, nic než blokování procesu, než budete moci cokoli udělat.

To je velmi frustrující, když aplikace čeká na instalaci aktualizace, protože často pokus o opětovnou instalaci nepomůže a pokus o odinstalaci z domovské obrazovky je také nemožný. IOS však nabízí poměrně jednoduché řešení, ale stejně jako u jiných funkcí zůstává poněkud skryto před očima uživatele.

Jak odinstalovat aplikace zablokované během aktualizace na iPhone a iPad.

Pak vám to řekneme na iPadizate Jak odebrat aplikace, které se při aktualizaci na vašem iPhonu a iPadu zhroutí. Tímto způsobem můžete přeinstalovat od nuly, a to se stane v nejnovější verzi. Pojďme tam!

Zbavte se tohoto problému během několika sekund!

Tento jednoduchý trik vám umožní Zbavte se této nekonečné smyčky, kde se aplikace zasekne při instalaci aktualizace na iPhonu nebo iPadu. To je stejně snadné jako odstranění aplikace, která způsobuje problém, a proto musíte postupovat podle níže uvedených kroků.

Jak odinstalovat aplikace zablokované během aktualizace na iPhone a iPad.

Jít Nastavení – Obecné – Úložiště a iCloud. Když se tam dostanete, vše, co musíte udělat V části klikněte na Spravovat úložiště “Úložný prostor” a prohledat seznam aplikací a zjistit, co se děje. Klikněte na něj a nakonec klikněte na „Odstranit aplikaci“. Připraven!

Aplikace bude odstraněna z vašeho iPhonu nebo iPadu a nyní máte dvě možnosti. Jedním z nich je jít do App Store a využít výhod, že máte nainstalovanou nejnovější verzi, nebo ji můžete zapomenout nainstalovat.

Jak odinstalovat aplikace zablokované během aktualizace na iPhone a iPad.

Jak říkají kluci z The Mac Observer, tento způsob odinstalování aplikací je docela zajímavý a faktem je, že je to možnost, která je uživateli trochu skrytá. Výhodou je, že bez ohledu na to, v jakém stavu je aplikace, iOS ji odstraní spolu se všemi jejími daty. Mrknutím oka.

Věděli jste, že tímto způsobem můžete mazat aplikace na iPhonu nebo iPadu?