Jak odebrat nebo blokovat reklamy v systémech Android a iOS

Nepopřeme, že reklamy, které právě teď vidíme na různých webech a aplikacích, mohou být otravné. Buďme jasní: V mnoha případech, kdy je aplikace zdarma, není spouštění reklam problém, protože vývojáři musí někde dostat zaplaceno.

Problém však nastane, když se řekne reklama se stává velmi invazivní což znemožňuje použití aplikace, kterou potřebujeme, nebo procházení dotyčným webem. Existuje mnoho aplikací a webů, které používají velké množství reklam. Od skutečnosti, že web je plný bannerů, až po otravná vyskakovací okna.

Dnes si povíme o aplikacích Blokování reklam v systémech Android a iOS. Tímto způsobem nebudete muset vidět otravné reklamy, díky nimž aplikace nebudou fungovat pomaleji nebo se weby načítají pomaleji. V některých případech nám však brání v používání aplikace, kterou potřebujeme.

Tyto blokátory reklam také blokují všechny reklamy z videí YouTube, vašeho prohlížeče a jednoduše řečeno, na vašem mobilním zařízení se nic s reklamami neobjeví.

Aplikace, které blokují reklamy v systémech Android a iOS

Pamatujte, že když neblokuje reklamy a je přehnané, může to způsobit, že se obsah, který chceme vidět, načítá mnohem pomaleji. Může to být tak či onak.

Aplikace může běžet velmi pomalu, nebo pokud se jedná o web, může to trvat déle, než je nutné načíst. Měli bychom však přidat skutečnost, že když vidíme na našem zařízení spoustu reklam, uvnitř je malá obrazovka. Může nám to ztěžovat čtení nebo vizualizaci toho, co děláme.

Měli bychom také vědět, že mnoho reklam obsahuje malware, který se pokouší infikovat naše zařízení. Jejich blokování proto zvyšuje bezpečnost našeho terminálu.

Blokátory reklam pro Android

TrustGo Ad Detector

Aplikace nefunguje jen blokovat reklamu. Existuje však také zpráva, kde můžete vidět všechny webové stránky, které se prostřednictvím souborů cookie snaží shromažďovat informace o tom, co ve svém zařízení děláte, a chránit vás před nimi. Zvyšuje tak zabezpečení a soukromí vašich informací a zařízení.

AppBrain Ad Detector

Nejde jen o odstranění otravných reklam a vyskakovacích reklam. Ale v tu samou dobu odstranit otravná push oznámení aplikace, které vás nezajímají, ale měli byste si je do zařízení nainstalovat.

Má sadu přednastavených konfigurací, takže si můžete vybrat agilní, aniž byste museli dělat cokoli jiného. Je zřejmé, že pokud si chcete tato nastavení přizpůsobit nebo je vytvořit úplně od začátku, je to také možné.

AdGuard

Nejjednodušší aplikace pro Android, kterou najdete. To však neznamená, že je to vůbec špatné. Protože funguje mimořádně, aby všechny reklamy nebyly ve vašem zařízení. Aplikaci můžete aktivovat jednoduchým tlačítkem a začít blokovat všechny reklamy.

Unicorn Adblocker

Nemůžeme popřít, že je to významné silný a efektivní. Tolik, že můžete ušetřit baterii blokováním určitých prvků různých webů a aplikací.

Jedinou nevýhodou této aplikace je, že není přístupná všem, protože si ji musíte zakoupit, abyste ji mohli používat. Stejně tak cena není vůbec vysoká za to, jak silná je, pouze 1,89 EUR.

blokování reklam plus

Pravděpodobně někdo nejoblíbenější blokátory reklam na světě A jen jeho instalací již neuvidíme tolik reklam, kolik jsme viděli dříve.

Nejlepší ze všeho je, že funguje automaticky, takže nemusíte dělat nic, abyste si mohli začít užívat všech výhod tohoto programu.

Křišťálový reklamní blok

Tato aplikace se více než cokoli jiného zaměřuje na lidi s bezchybně fungujícími zařízeními Samsung. Účinně blokujte vyskakovací reklamy a otravné reklamy v různých aplikacích a na webových stránkách. Zlepšuje také zabezpečení spotřeby našich zařízení a mobilních dat.

Prohlížeč Adblocker zdarma

To, co tato aplikace dělá, je změna prohlížeče ve vašem zařízení, aby vám poskytla velmi zajímavý a především velmi výkonný prohlížeč, který dokáže blokovat všechny druhy reklam. Zlepšení procházení webu a zejména rychlosti načítání webových stránek.

Nějaký druh vyskakovacího okna se v tomto prohlížeči nikdy neobjeví a otravné reklamy se nikdy neobjeví. Dokonce i na videích na YouTube nebo mezi nimi.

Osvědčené postupy blokování reklam na iPhone

Vyčistěte blokové reklamy

Blokovač kompatibilní s proprietárním prohlížečem Safari společnosti Apple. S tímto blokátorem můžete: Snadno odstraňte všechny reklamy. Jediná věc je, že to stojí 2 eura.

Ale pokud to dáme stranou, je to velmi silné. Existuje mnoho možností konfigurace, které mohou zvýšit rychlost načítání webů a aplikací. Rovněž výrazně snižuje využití mobilních dat odstraněním všech reklam.

AdGuard Pro

Prostě není schopen odstranit otravné reklamy. Existuje však také rodičovská kontrola, která ovládá vše, co naše děti vidí na jakémkoli zařízení Apple. Samozřejmě nesmíme zapomenout, že všechno má svou cenu a v tomto případě jsou náklady 2 eura.

Aplikace však nezůstává u toho, co jsem právě zmínil výše. Ale také vám poskytuje analýzu dat v reálném čase a relevantní informace, takže budete mít přehled o všem, co se děje. K dispozici je dokonce i brána firewall, která zvyšuje zabezpečení vašeho zařízení.

Wipr Blocker

Jednoduchost tohoto blokátoru je pravděpodobně jednou z jeho nejlepších vlastností. To neznamená, že funguje lépe nebo horší než jiné blokátory reklam. Je to velmi efektivní a Rozšíření pro Safari. Tímto způsobem již nebudete muset řešit otravné reklamy.

Jediná špatná věc je, že to stojí téměř 2 eura. Vzhledem k tomu, jak brání reklamám, i když cena není vysoká, brání také spotřebě baterie.

Má předem určenou konfiguraci. Ze všech možností, které má, si však můžete vytvořit vlastní konfiguraci, kterých je velmi málo.

Proto se potýkáme s výkonnou aplikací s mnoha zajímavými alternativami a možnostmi. nakonfigurujte vše tak, abyste se cítili nejpohodlněji.

Blockr

Aplikace jistě potlačí vše, co by mohlo být nepříjemné. Také vám neumožňuje zobrazit všechny druhy reklam, webové i mobilní. Tímto způsobem zmizí všechny druhy reklam bez ohledu na to, odkud pocházejí.

Má také rozšíření pro Safari z iOS 9. Můžete jej tedy použít jak v prohlížeči, tak v rámci aplikací.

Firefox Focus

Je to verze populárního webového prohlížeče Zdarma Mozilla Firefox a má mnoho možností přizpůsobení. Ve výchozím nastavení však také přichází s blokátorem reklam, který funguje velmi dobře. Je k dispozici ke stažení na iPhonu i iPadu.

Prostě ne výrazně zvyšuje rychlost načítání webových stránek. Odstraňuje však také vaši historii procházení, aby se zlepšilo vaše soukromí, a jako by to nestačilo, eliminuje všechny nepříjemné reklamy, takže procházíte pouze rychleji a pohodlněji. Ale je to také mnohem bezpečnější.