Jak odesílat a přijímat animované soubory GIF přes iMessage na iPadu a iPadu Mini

Jak odesílat a přijímat animované soubory GIF přes iMessage na iPadu a iPadu Mini

Málo známá zábavná funkce aplikace iMessage pro iOS, podpora animovaných GIFůTo znamená, že můžeme odesílat a přijímat divné pohyblivé obrázky z iPadu, který se stal velmi módním v polovině 90. let.

Jedinou podmínkou, kterou musíme splnit, abychom toho dosáhli, je jak nás, tak příjemce zprávy iMessage povolen na iPadu. Pokud ji ještě nemáme, je to tak jednoduché, jako jít Nastavení – Zprávy a jakmile tam aktivujete přepínač s názvem „iMessage“.

Pak uvidíme, jak zveřejnit tyto vtipné obrázky a dobře se bavit s našimi odkazy.

Jak odesílat a přijímat obrázky GIF na našem iPadu nebo iPadu Mini

Pokud očekáváte zdlouhavý tutoriál plný kroků a pokynů, které byste měli dodržovat, mýlili byste se. Ve skutečnosti tu není mnoho záhad, navíc je lze snížit pomocí těchto jednoduchých kroků:

  1. Přejít na Safari a najít GIF, který se vám líbí.
  2. Po umístění jej držte prstem a zaškrtnutím možnosti „Kopírovat“ jej ponechejte ve schránce iPadu.
  3. Po vstupu do aplikace iMessage podržte prst znovu v textovém poli a výběrem možnosti „Vložit“ přidejte do zprávy animovaný GIF.

ipad-gif-2

ipad-gif-1

Připraven! Podle těchto jednoduchých kroků nyní můžeme poslat jakýkoli GIF, který najdeme na internetu. Ve skutečnosti není mnoho záhad, jak jsme zmínili, ale je překvapivé, kolik lidí tuto funkci ještě nezná. Ve skutečnosti můžete zkopírovat tento zábavný GIF tanečních banánů a zavést výuku přímo do praxe.

tanec-banán

Další možností, kterou máte, je Uložte GIF na své fotografie. Po uložení uvidíte, že obrázek ztratil veškerou mobilitu, ale to je v pořádku, protože když ho vložíme zpět do aplikace iMessage, náš zábavný obrázek znovu získá svoji mobilitu.

Jak jsme viděli v OS X Daily, pokud chcete vytvořte si vlastní animované GIFyS aplikacemi jako GifMill to můžete dělat přímo ze svého iPadu. Tato aplikace umožňuje proměnit jakékoli video, které vlastníte, na animovaný gif, poskytuje také nástroje pro úpravy, pokud chcete retušovat konečný výsledek: mazat snímky, přidávat filtry nebo měřítka atd.

Mějte však na paměti, že zdlouhavé konverzace s multimediálními obrázky mohou zabrat velkou část vašeho úložného prostoru, proto je doporučujeme je čas od času odstranit.

Znali jste tuto funkci? Už víte, kterého přítele budete otravovat těmito vtipnými GIFy?