Jak odpovědět na dotazy ohledně příběhů Instagramu ve videu?

Možná se divíte jak Odpověď -taky Dotazy ohledně příběhů Instagramu přes videoZvláště pokud jste viděli, jak to dělají některé z vašich kontaktů, a nemůžete najít, kde je tato možnost.

The Questions of Stories jsou vzteky bez sebe, protože myšlenka odpovídat na otázky veřejně (bez vysvětlení, kdo se nás zeptal) dává spoustu hry. Pamatujte si trochu na emoce aplikací anonymních nápadů, ale vyhněte se riziku přijímání nevhodných zpráv.

WhatsApp vám již před odesláním umožňuje poslouchat zvuky

Kdokoli může odpovědět na dotazy týkající se příběhů Instagramu textem, ale nahrajte video s odpovědí více zábavy. Proto vás naučíme, jak … i když to není vždy možné.

Odpovězte na otázky na iPhone

Schopnost odpovídat na otázky ve videu máme jen Jeden iPhone, alespoň pokud Instagram nespustil tuto možnost pro Android. Ve skutečnosti nebudeme moci najít, kam uložit video na zařízení Android:

Uvidíme Krok za krokem Jak odpověď na videu od té doby iPhoneprotože iPad není optimalizovaná verze Instagramu. Měli byste to udělat následovně:

  1. Posuneme je nahoru Příběhy jehož otázka chceme odpovědět. Pokud si nejste jisti, připravili jsme návod, abyste věděli, kdy vám na Instagram odpovědět:

Obrázek - Jak odpovědět na dotazy z příběhů Instagramu ve videu

  1. Nyní se pohybujeme vlevo mezi otázkami, dokud nenajdeme otázku, která nás zajímá, klikneme na ni a „Sdílejte odpověď“:
  1. Obrazovka bude reagovat a pokud se podíváme, knoflík pro Záznam Pořizujte videa a fotografie. V současné době k dispozici pouze pro iPhone. Abychom mohli odpovědět videem, musíme udržet si knoflík:

Obrázek - Jak odpovědět na dotazy z příběhů Instagramu ve videu

  1. Uvidíme dokonce i skiny Instagramu ikona smajlíka vybrat ten, který preferujeme:

Obrázek - Jak odpovědět na dotazy z příběhů Instagramu ve videu

Teď víš jak odpovědět -taky Dotazy ohledně příběhů Instagramu použitím vlastní video A pokud máte iPhone, můžete to udělat také pomocí vlastního obrázku na pozadí. Užitečná funkce, která, jak doufáme, brzy dorazí na Android.

Proč vidím oříznuté příběhy Instagramu?

Co si myslíte o této funkci? Plánujete od nynějška odpovídat na dotazy k videopříběhům?