Jak odstraním své telefonní číslo z Instagramu

Možná jsme nikdy nevstoupili Instagram náš telefonní číslobuď povolit ověření ve dvou krocích, nebo nás kontaktovat kvůli incidentu v účtu a my to chceme hned Odstranit.

I když je účet díky zabezpečenému dvoustupňovému ověření Instagramu bezpečnější, ne všichni uživatelé rádi zadávají své telefonní číslo, protože to znamená poskytovat vysoce citlivé osobní údaje, o kterých ale nevíme, zda je tato společnost dokáže správně chránit. .

K registraci do Instagramu musíte uvést e-mail nebo e-mail, ale Není nutné dávat telefon využívat sociální sítě. Pokud bychom tedy v určitém okamžiku upřesnili, bylo by možné tyto údaje eliminovat bez větších důsledků.

Pojďme to udělat krok za krokem:

  1. Otevíráme Instagram a klikněte na naši profilovou fotku v pravém dolním rohu:

Obrázek - Jak odstraním své telefonní číslo z Instagramu

  1. Přistupujeme “Upravit profil”.

Obrázek - Jak odstraním své telefonní číslo z Instagramu

  1. Posuneme se nahoru “Profilové informace”.
  2. Poté pošlete e-mail a telefonní číslo jsme představili.
  1. Musíme udělat, abychom počet vyloučili klikněte, a pak Klepněte na „X“ zobrazeno vpravo:

Obrázek - Jak odstraním své telefonní číslo z Instagramu

  1. Pak klikneme šipka Zobrazeno v pravém horním rohu aplikace:

Stejně jako náš e-mail, naše telefonní číslo Na vašem profilu Instagram se nikdy neobjevíJelikož se jedná o důvěrné informace, pokud nesouhlasíme se zobrazením na firemním účtu nebo podobném místě.

Jak vidíme, odstranění čísla Instagramu je velmi jednoduchý proces, a pokud nevíme, jestli jsme na přestávce, je stejně snadné jej ověřit, jako postupovat podle předchozí akce.

Vyděláváte peníze tím, že na Instagramu získáváte spoustu sledujících?

Co si myslíte o tutoriálu? Z jakého důvodu jste se rozhodli smazat telefon, který jste přidružili ke svému účtu Instagram?