Jak odstraním svůj účet Uber

Když přemýšlíte o hlavních dopravních aplikacích, Uber je jedním z oblíbených uživatelů po celém světě a nefunguje pouze v mnoha zemích, ale jaké možnosti navrhujete Lepší? Pravdou je, že existuje mnoho uživatelů, kteří si aplikaci stáhli a stali se uživateli se vztekem, který v té době začal pro Uber.Postupem času však někteří aplikaci pravděpodobně nikdy nepoužívali.

V každém případě je to pravděpodobně důvod, proč s námi v poslední době mnoho uživatelů Uberu konzultuje možnost smazání jejich účtu z aplikace, buď proto, že chtěli uvolnit místo na svém zařízení, nebo jen pro jednu osobu. bezpečnostní problém. V těchto případech potřebujete vědět následující: Většina uživatelů, kteří se rozhodnou smazat účet Uber, se rozhodnou, protože je to nejlepší způsob, jak přestat být součástí Uber. jako dopravní aplikace.

Stejně jako každá jiná aplikace, první věc, kterou bychom měli mít na paměti, je, že Uber funguje na našich smartphonech pouze tehdy, když jsme se předem zaregistrovali pomocí aplikace, takže ji musíte smazat, pouze pokud jste se zaregistrovali dříve. Pokud ne, nemusíte si dělat starosti. Jinými slovy bychom měli přidat později Uber vám umožňuje vytvořit dva typy účtů, které nás zajímají, jeden pro řidiče a druhý pro uživatele..

Smazat můj účet Uber

Odstranění účtu Uber je mnohem jednodušší postup, než si většina uživatelů myslí, a toto je první věc, kterou byste měli zvážit. Měli byste také analyzovat některé situace, například pokud to bylo více než měsíc od ukončení aplikace a za tu dobu jste ji znovu neotevřeli, protože bude zcela vyloučena. Jinými slovy, pokud si nejste jisti odstraněním, musíte jej alespoň jednou zapnout, abyste tomu zabránili..

Pokud jste konečně přesvědčeni o trvalém smazání účtu Uber, první věcí, kterou byste měli udělat, je zadat odkaz, který doporučujeme níže. Na tomto odkazu uvidíte, že samotní lidé Uberu nabízejí pomoc, jak pokračovat krok za krokem. V takovém případě budete muset přejít do části „přihlásit se a získat pomoc“.když potřebujete vyplnit formulář a požádat o základní informace, aby bylo možné účet trvale zrušit během několika sekund.

I když je pravda, že máme poměrně jednoduchý, efektivní a krok za krokem volnou cestu, je pravda, že vývojáři Uberu se zvláště zajímají o to, proč uživatelé přestávají být součástí společnosti, takže budete pravděpodobně muset uvést důvod, proč ji opustit. Zbytek není v těchto situacích příliš podrobný, Jak vždy říkáme, pokud máte k tomu nějaké dotazy, neváhejte nás na chvíli kontaktovat..

Můžete svůj účet Uber smazat krok za krokem?