Jak odstranit aplikace, které nelze odstranit?

Zkoušeli jste někdy smazat aplikaci ze smartphonu a všimli jste si, že ji nelze ze zařízení odstranit? Stává se to proto, že mluvíme o aplikacích integrovaných do terminálu v továrně, konkrétně o sadě softwaru známého jako bloatware.

Právě z tohoto důvodu Chceme vás naučit řadu kroků, které budou opravdu užitečné, pokud to, co se pokoušíte odstranit, aplikace, které mají pocit, že nemohou být žádným způsobem odstraněny..

To je obzvláště některé z těchto aplikací spotřebovávají velké množství interního úložiště.

Odstraňte aplikace, které nelze odstranit

První věc, kterou byste měli vědět, je, když mluvíme o těchto aplikacích, které nelze odstranit, zejména o těch, které jsou nainstalovány místně na zařízení výrobcem a samozřejmě o těch, kteří nechtějí, abychom je odinstalovali.

Jedna z nejpoužívanějších možností, jak odstranit aplikace, které nelze snadno odstranit, souvisí s rootováním zařízení.Vzhledem k tomu, že mluvíme o postupu, který uživateli umožňuje přístup k privilegím, která by jinak byla neznámá, k úplnému odemknutí výrobce umístěného na těchto aplikacích.

Problém je v tom mnoho lidí nechce rootovat své telefony protože pokud mají platnou záruku, ztratí ji nebo v takových případech nemají potřebné znalosti.

Pokud stále chcete rootovat zařízení, Root Celular je dobrá aplikace.To vám umožní spravovat všechny aplikace nainstalované na vašem smartphonu, přičemž musíte mít na paměti aplikace výrobce i třetích stran.

Ale, Pokud jste jedním z těch, kteří nechtějí rootovat váš smartphonepak byste měli vědět existují také některé opravdu dobré aplikace, například takzvaný App Remover ProOffice, Skype, určité hry, aplikace operátora atd. Umožňuje nám odinstalovat aplikace, jako je. Můžete si jej stáhnout z tohoto odkazu.

Jak odinstaluji aplikace, které v systému Android nemohu smazat

V tuto chvíli vše, co musíte udělat, je stáhnout si tuto aplikaciPřestože je zaplaceno, je to opravdu levné a po instalaci do smartphonu budete v pozici, abyste se rozhodli, která aplikace zůstane a kterou z vašeho zařízení odeberete. Můžete dokonce přesunout požadované aplikace na kartu microSD, pokud jsou k dispozici.

Dokázali jste tyto aplikace ze smartphonu odebrat?