Jak odstranit nežádoucí domovskou stránku v systému Android

Jak odstranit nežádoucí domovskou stránku v systému Android

Pokud si právě teď vezmete smartphone a otevřete jeho obrazovku, najdete dvě možnosti; První označuje, že máte pouze jednu domovskou stránku, a v ostatních případech skutečnost, že máte nakonfigurováno několik domovských obrazovek Androidu. je s vlastními přísadami. V tomto konkrétním článku chceme pomoci všem uživatelům nebo čtenářům, kteří nás konkrétně požádají o: Jak odstranit nežádoucí domovskou stránku v systému Android.

Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, že je to trik, který je stejně užitečný jak pro smartphony, tak pro tablety s tímto systémem, není žádným překvapením, že mnoho lidí se zajímá o to, jak odstranit domovskou stránku v systému Android, když už nechtějí, aby tam byla. provozní. Je to tak jednoduché, krok za krokem Možná jste omylem smazali některé domovské stránky v systému Android.I když samozřejmě víte lépe, jak to udělat ručně.

Jak odstranit nežádoucí domovskou stránku v systému Android

Chcete-li spustit tento článek, musíte nejprve vybrat stránku, kterou chcete smazat, a dlouze ji stisknout, dokud neopustí obrazovku tak, jak ji vidíte, nebo přinejmenším dává nám uživatelům. Měli byste vědět, že chcete-li tuto stránku smazat, stačí ji přesunout na koš nebo ikonu koše.Lze je najít nahoře i dole na základě vaší verze pro Android.

Na druhou stranu, pokud chcete přidat novou domovskou obrazovku, protože litujete předchozího kroku, nebo pokud ji chcete nakonfigurovat tak, jak chcete, se zcela prázdnou obrazovkou Měli byste vědět, že i když stisknete ikonu +, musíte postupovat stejným způsobem.. Tímto způsobem budete mít novou dotyčnou obrazovku. Později po tomto kroku budete pravděpodobně chtít znát další podobné podrobnosti, naučíme vás několik souvisejících otázek.

Ve skutečnosti, pokud chcete odstranit nechtěnou ikonu na konkrétní obrazovce, první věcí, kterou byste měli udělat, je stisknout a podržet na ní jako na obrazovce. Můžete jej přesunout na své místo nebo jej odeslat přímo do možnosti Smazat nebo do koše. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete obnovit ikonu na domovskou obrazovku, vyhledejte v poli aplikace, abyste jej mohli podržet a odeslat na domovskou obrazovku.

Musíme také vyjasnit, že u aplikace, kterou lze z hlediska její ikony vyloučit a poté se vrátit do stejné polohy, to, co jsme řekli dříve, souvisí s tím, že nebyla provedena úplná eliminace první akce. tak to odstraňte. Pro toto to uvidíte Vedle ikony odstranění vám některé verze systému Android s přesně ikonou každé aplikace umožňují přístup k možnosti Odinstalovat.V tomto případě jej zcela odstraní.

Dokázali jste krok za krokem odstranit nechtěnou domovskou stránku v systému Android?