Jak odstranit z reklam "Souhrn propagace celního odbavení v polovině roku 2019" Na Instagramu

Viděli jste příspěvky o reklamách na brýle na profilech vašich přátel? Jsou to příspěvky, které ve skutečnosti nedělají, takže vám řekneme, jaká preventivní opatření musíte podniknout. Odstraňte z Instagramu reklamu „propagační briefing pro rok 2019 v polovině roku“.

Poprvé jsme tento podvod viděli téměř před měsícem a před několika týdny příspěvek uživatelů společně Instagram Inzeroval brýle Ray-Ban, falešné modely, pravděpodobně kvůli jejich nízké ceně.

brýle reklamy Zdá se, že se opakují a všechny jsou skoro stejné, a v té době jsme viděli reklamu na brýle Ray-Ban na Facebooku. Varovali jsme vás, že byste jim měli věnovat zvýšenou pozornost.

Tyto příspěvky nejsou nic jiného než spam a Zveřejněno na Instagramu bez svolení majiteleUživatel, který publikaci vlastní, se o ní tedy nedozvěděl a mohl utrpět škodu. hackerský účet.

Nová reklama nyní zobrazuje tabulku s názvem „Shrnutí propagace v polovině roku“, kde můžete vidět různé značky brýlí inzerované na jejich webových stránkách a Velmi agresivní slevy až 95%.

Změňte heslo Instagramu

Tohle je doslova podvodA co je nejhorší, tyto reklamní obrázky se zveřejňují na Instagramu bez povolení, protože profily byly hacknuty, takže heslo je známé a můžete je zveřejňovat, aniž by o tom vlastníci příslušných profilů věděli.

Proto řešení pro eliminaci reklamního „mid-year clearance promotion summary“, Změňte heslo pro přístup k vašemu Instagramu Co nejdříve a rychle, proces, který trvá několik sekund, proveďte následující:

  1. Otevřete Instagram a klikněte na ikonu uživatele dole. Nyní klikněte na tři vodorovné pruhy ve tvaru ikony a Možnost „Konfigurace“.
  2. Jít do Sekce „Zabezpečení / heslo“.
  1. Změňte heslo, napište aktuální heslo a nastavit nové silné a bezpečné hesloDoporučujeme mít alespoň 8 znaků a kombinovat čísla, velká a malá písmena a pokud možno i symbol.

Uložte změny a je to. Důrazně doporučujeme změnit své heslo na Facebooku, abyste zabránili možnému neoprávněnému přístupu, ale neměli byste mít žádné velké nepříjemnosti, protože reklama viditelná pouze na Instagramu.

Kromě změny hesla Instagramu k vyloučení těchto reklam na brýle od různých značek byste měli aktivovat dvojité ověřování Instagramu, abyste svému účtu poskytli větší bezpečnost. sociální síť.

Pokud tyto příspěvky uvidíte v profilu svých sledujících, upozorněte je, že jejich účet mohl být napaden hackery a musí co nejdříve změnit heslo, je to velmi snadné Odstraňte z Instagramu reklamu „propagační briefing pro rok 2019 v polovině roku“.

Instagram usnadní obnovení ukradených účtů a zabrání odcizení uživatelských jmen

Viděli jste na nějakém Instagramu reklamu s přehledem promo akce v polovině roku 2019?