Jak opravit chybu 1001 Netflix na Smart TV a Android

Netflix je zdaleka jednou z nejlepších platforem pro nezletilé, kteří si mohou užít filmy, televizní pořady, dokumenty a dětské pořady. Má řadu typů předplatného, ​​které jsou vysoce přístupné.

Přesto, že je jednou z nejlepších a nejkompletnějších platforem, to však neznamená, že se často nestretáváme s nějakou chybou.

Chyba Netflix 1001

Ať už placené nebo ne, neznamená to vůbec nic, v každé aplikaci může být jedna nebo jiná chyba, kterou lze vygenerovat z různých důvodů a situací. Naštěstí v tomto případě existuje uspořádání, a proto vám chci ukázat níže. Jak opravit chybu Netflix 1001 Ať už jej používáte na chytré televizi, mobilním zařízení nebo dokonce na počítači.

První metoda: Vymažte mezipaměť a data

Je to nepochybně metoda, kterou doporučuji před druhou, kromě této metody vám pomůže vyřešit spoustu problémů, se kterými se můžete setkat v různých aplikacích, dojde k chybě, zavěsí atd.

  • Budete to muset udělat Nastavení na vašem zařízení.
  • Poté budete hledat Aplikace.
  • Najděte aplikaci Netflix a poté vymazat mezipaměť a vymazat data.

Nyní můžete aplikaci znovu otevřít, ale budete to tak moci udělat, i když budete muset znovu zadat všechna data, což je méně špatné nějak říct. Chyba Netflix 1001 opravena.

Metoda dvě: Odinstalujte a znovu nainstalujte

Nejběžnější věcí je odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci. Odinstalace naštěstí není vůbec komplikovaná a není těžké ji stáhnout a nainstalovat znovu.

  • Přejděte do nastavení na mobilním zařízení Android nebo Smart TV a poté Aplikace.
  • Na tomto místě musíte vyhledat aplikaci Netflix, poté, co ji najdete, vyberte ji a stiskněte tlačítko, které říká. zvedni a jdi.
  • Poté přejděte do Obchodu Play a Stáhněte si NetflixNainstaluje se automaticky, takže s ním nebudete mít žádné problémy. Po instalaci se stačí přihlásit a je to.

Jak to uvidíte vyřešit Chyba Netflix 1001 Není to úplně komplikované, buďte trochu trpěliví a jednoduše postupujte podle jedné ze dvou předchozích metod, kdokoli z nich může tento problém vyřešit.

V mém osobním případě se vždy pokusím vymazat data a mezipaměť, než něco odinstaluji. Pokud to nefunguje, přejdu na nejvíce „extrémní“ řešení a odinstaluji aplikaci, restartuji zařízení a znovu ji nainstaluji, ale nemyslím si, že je to v první metodě nutné Chyba Netflix 1001 opravena Na zařízeních Smart TV nebo Android.