Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Hodně času Instagram nás zklamal A když se zeptáme přítele, řekne nám, že je pro něj všechno perfektní. Takže … co děláte v těchto situacích? Dáme vám Řešení nejčastějších chyb Instagramu.

3 věci, které na Instagramu často selhávajíAť už je GIF běžná fotografie nebo text, jedním z nich je nahrávání příběhů, ale někdy jej nechcete zveřejňovat. A dokonce i jednou publikované, divné věci jako černé pruhy, rozmazaný rukopis, rozmazané obrázky vycházejí nebo se načítají dlouho atd.

Proč vidím oříznuté příběhy Instagramu?

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Druhá věc, která na Instagramu často selhává, je kamera. Někdy tam bez důvodu určité odpočty a selhání, když se pokusíme pořídit selfie nebo nahrát příběh; Jsou chvíle, kdy zaznamenává skoky nebo nějaký falešný zpomalený pohyb, a je také někdy obtížné soustředit se na konkrétní věc, když jste v tom aplikace instagram camera.

Další z nejčastějších chyb je, že obvykle selže, ale toto plus vnitřní chyba samotného Instagramupodle běžného uživatele. Jsou chvíle, kdy nám informační kanál nebo časová osa několikrát zobrazí stejný příspěvek od stejné osoby, nebo nám brání soukromě sdílet příspěvek.

Jak sdílet fotografie Instagramu na statusech WhatsApp?

Také a Příběhy A když stiskneme, abychom to viděli, ukáže nám to jiného uživatele jiného uživatele, aniž bychom na půl sekundy viděli, co chceme.

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Pokud nevíte, existuje na Instagramu řada omezení, o kterých ví jen velmi málo lidí, a řekli jsme vám to před několika týdny. Skoro jsme zapomněli komentovat Další běžnou chybou aplikace je chyba umístění. Ačkoli to bylo opraveno nedávno, stále existují některé konkrétní chyby.

Jak sám vidíš, aplikace má spoustu chyb nejmilejší momentu. Je pravda, že Instagram prošel změnami a v poslední době získává spoustu zpráv, ale to není omluva pro mnoho poruch hlášených v aplikaci.

Opravte chyby při stahování, instalaci nebo aktualizaci WhatsApp

Pojďme k jádru věci a dáme vám to Řešení nejčastějších chyb Instagramujsou následující:

Zkontrolujte, zda je Instagram nefunkční

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Sociální síť Modrého ptáka, cvrlikánídobrý tip vědět Když Instagram spadne. Také téměř pokaždé, když tato služba selže, obvykle ji zveřejníme na našem webu, abychom informovali čtenáře, pokud zjistí, že pro ně nefunguje a neví proč.

Takže pokud ano chyby na instagramuDlouhé doby načítání v příbězích nebo neumožnění publikování nebo aktualizace časové osy atd. může být způsobeno poklesem sociální sítě.

Jak opravit chyby obchodu Google Play?

Restartujte mobilní telefon

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Vypadá hloupě, ale Čas od času je posvátné restartovat mobilní telefon. Ve skutečnosti jsme vám nedávno řekli, jak často byste to měli dělat.

Představte si, že jste 24 hodin nevyspaní, a pak může být těžké vymyslet odpověď na tu nejhloupější otázku. Hádejte to na mobilním telefonu, pokud se čas od času „nezastaví“, mohou nastat chyby.

Jak zjistit význam chyb systému Windows

Restartujte terminál a znovu zkontrolujte aplikaci Prozkoumejte chyby, které máte na Instagramu.

Použijte svůj účet Instagram na jiném zařízení

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

To nám může pomoci mít širší pohled na problém Nesoustřeďte se na Instagram. Stejně tak je problém s naším mobilním telefonem kvůli nedávnému poklesu, přehřátí, nedostatku připojení.

Pokemon Go aktualizován o opravu chyb pro iOS a Android

Všechny tyto situace mohou vést k chybám v aplikacích, od Instagramu po aplikace s jednoduchými poznámkami obsažené ve většině terminálů. Proto byste se neměli přestat snažit Přihlaste se pomocí svého účtu Instagram na jiném zařízení.

Zkontrolujte svůj odkaz

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Téměř první věc, kterou musíte udělat ale rozhodli jsme se dát to na čtvrté místo, protože pokud neexistuje žádné spojení, předpokládá se, že ostatní aplikace nebudou spuštěny.

Pro zkontrolujte odkazpodívejte se na horní část mobilního telefonu. Pokud nastane problém s WiFi připojením, objeví se vedle WiFi signálu výstražný trojúhelník.

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Jak vyřešit chybu „V oznámení byl uveden neznámý design“

Pokud použijete data, zkontrolujte rozsah V té chvíli. Mobilní telefony obvykle kromě loga 4G zobrazují ikonu se 3 nebo 4 pruhy, takže musí být alespoň 2 pruhy a připojení 3G, aby vše fungovalo dobře.

Vymažte mezipaměť aplikace Instagram

Pro vymazat mezipaměť Instagramu, což je jednoduchý proces, provedeme vás těmito jednoduchými kroky:

  1. Jdi do nastavení “. Klikněte na „Aplikace a oznámení“.
  2. Klikněte na „Aplikace“ a vyhledejte aplikaci Instagram.
  3. Klikněte na „Paměť“ a vyberte „Vymazat mezipaměť“.

Jak opravit chyby, které neumožňují přejmenování složky

Pokud nevíš vymazání mezipaměti nemá vliv na normální provoz aplikace, naopak, dočasné soubory, data, účty, fotografie atd. to vám pomůže udělat lépe, než je odstraněn, aniž by to ovlivnilo. uložené v aplikaci.

Aktualizujte Instagram na nejnovější verzi

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Může se to zdát hloupé, ale Aktualizované aplikace nás chrání před chybami je běžné a také nás chrání před potenciálními bezpečnostními hrozbami.

Přejděte na Google Play nebo App Store, vyhledejte Instagram a kontrola aktualizací. Pokud je k dispozici nová verze, můžete kliknout na „Aktualizovat“.

Aktualizován WinRAR, aby byla opravena chyba zabezpečení v souborech ACE

Kurz po aktualizovat na nejnovější verzi, chyby na instagramu přímo zmenšit nebo zmizet.

Zkontrolujte oprávnění Instagramu

Si můžete vyzkoušet Odinstalujte a znovu nainstalujte aplikaci Instagram o pár minut později. Kromě toho doporučujeme zařízení odinstalovat, restartovat, nainstalovat a restartovat.

Jistě s tím nejčastější chyby útočící na aplikaci vyřešeno jednou a navždy.

Jak opravit neplatný problém IMEI

Nakonec jsme velmi perfekcionisté, doporučujeme vám Podívejte se na oprávnění, která jste dali Instagramu:

Obrázek - Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

  1. Přejděte do nastavení, přejděte do části „Aplikace“ a klikněte na „Oprávnění“. Nyní kamera, umístění atd. Měli byste zkontrolovat, zda nemáte nějaká zakázaná oprávnění jako. Vy se rozhodnete, zda je přijmete nebo ne.

Víš Odpovědi musíš opravit nejčastější chyby vyrobeno v praxi Instagramtak neváhejte některé z nich vyzkoušet.

Jak opravit chyby systému Windows pomocí opravy systému Windows

Věděli jste, jak opravit nejčastější chyby Instagramu? Zaznamenali jste v poslední době chyby v aplikaci?