Jak opravit poškozené soubory Word

Jedna z nejhorších situací, s nimiž se naši zaměstnanci mohou setkat v dokumentech Word Vypne se po předání souboru nebo vypnutí počítače a souvisí se situacemi, kdy jsme jej ztratili.

Problém je v tom, že mnohokrát se to snažíme získat zpět, Vidíme, že dokument Word je poškozenýA to je přesně ten okamžik, kdy s tím musíme něco udělat.

Zkusíme to později vás naučí, jak obnovit poškozený soubor Word.

Obnovte rozbité slovo

Jak jsme řekli, měli byste to nejprve vědět Existuje mnoho důvodů pro poškození dokumentu Wordselhání pevného disku, špatné vypnutí souboru, problém se stahováním z Internetu atd. Pokud jde o, podívejme se, jak to uložit.

Naše první doporučení v této věci je: sázejte na automatické zotavení WorduTo je to, co můžeme přímo aktivovat, když nás program upozorní na daný problém a zeptá se, zda chceme dokument obnovit.

Pokud to nefunguje, druhým řešením je přejít do okna Otevřít z Wordu a vyhledat dotyčný dokument a Klikněte na Otevřít a opravit místo na Otevříttakže se systém pokusí chybu vyřešit.

Ve třetím případě Čas od času můžeme načíst část původního textu. Po kliknutí na OK v běžném postupu otevírání tohoto souboru vytvoříte nový, nepoškozený s tímto textem.

Obnovte Word s chybou poškození

Pokud problém přetrvává a nemůžete jej vyřešit pomocí příspěvků, které jsme zmínili dříve, měli byste zvážit možnost stejným způsobem. Uvnitř Wordu přejděte na Otevřít a vyberte Obnovit text z libovolného souboru.. I když se vám v těchto situacích nemusí podařit obnovit textový formát, budete alespoň schopni obnovit text.

Abych byl upřímný, měli bychom o tom mluvit někdy, když se vyskytnou poškozené soubory se soubory Word, neexistuje řešení místo opakování článku.

To je patrné zejména, když mluvíme o dokumentech typu DOCX.Jsme upozorněni na nepříjemnosti, protože existují názvy, že některý obsah chybí nebo je přepsán.

Dokázali jste obnovit poškozený soubor pomocí tohoto postupu, který vám ukážeme?