Jak platit v AdSense pomocí účtu RUT

Jak je účtováno v AdSense s účtem RUT

Počet uživatelů, kteří se každý měsíc připojí k AdSense, je vysoký, což je normální, protože se jedná o platformu, která lidem umožňuje vydělávat peníze z pohodlí domova a práce ve volném čase. Takže pokud si chcete vydělat peníze tímto způsobem a jste chilský, řekneme vám jak Účtování pomocí účtu RUT v AdSense.

Většina uživatelů jsou uživatelé YouTube nebo redaktoři webových stránek v Chile, takže po ověření jejich účtu pomocí PINu Nelze nakonfigurovat platební metodu pro shromažďování peněz měsíčně.

Jak je účtováno v AdSense s účtem RUT

Pak Western Union, jedna z nejpoužívanějších platebních metod v AdSense, byla odstraněnalze použít pouze k přidání běžných a spořicích účtů. Jejich dosažení je však často také trochu komplikované, protože je nutné mít stabilní zaměstnání nebo být studentem vysoké školy.

Na druhou stranu, jednou z karet v Chile, kterou si může vybrat kdokoli, je RUT účet, bezplatné médium pro každého a nejlepší je, Umožňuje shromažďovat platby od společnosti Google automaticky ukládané na účet RUT ve státní bance.

Kroky ke konfiguraci platební metody AdSense s účtem RUT

jestli chceš Účtování pomocí účtu RUT v AdSense, je to opravdu jednoduché, stačí postupovat podle následujících kroků:

1.- Chcete-li začít, jen Ve svém účtu AdSense musíte zadat svá data služby Gmail Google.

2. – Pak byste měli přejít do sekce Přejděte na Platby a vyberte Spravovat platební metody.

3. – Toto je nejsložitější část, musíte Nakonfigurujte data, aby Google mohl vložit minimální zůstatek a ověřit, zda je váš účet pravý. Údaje, které musíte zadat, jsou: majitel bankovního účtu (musíte uvést své celé jméno a vše velkými písmeny), ROUT (musíte respektovat tečky a pomlčky), Typ účtu (protože se jedná o účet RUT, musíte označit, že se jedná o běžný účet), Číslo účtu (Toto je nejdůležitější část, číslo účtu bude číslo RUT bez tečky, neměli byste dávat pomlčku ani to, co se objeví za pomlčkou).

4. – Když vložíte všechna data, Na přijetí platby od společnosti Google musíte počkat 2 až 3 pracovní dny. Záloha je asi 30 pesos.

Co teď?

Dalším krokem je neustálá kontrola pohybů vašeho účtu RUT. vklad přijde jménem Banco de Chile, Broker AdSense v Chile.

Musíš Přejděte do části, kde jsou vklady a platby zobrazeny v USDZde se zobrazí ověřovací platba, kterou AdSense provede k aktivaci platební metody. Pamatujte si to Když obdržíte částku, měli byste přejít na Platby a zkontrolovat přijatou zálohu a kredit aktivovat tento způsob platby pomocí AdSense.

To je vše, co potřebujete vědět Účtování pomocí účtu RUT v AdSenseMáte-li jakékoli dotazy nebo problémy, můžete zanechat komentář, pomůžeme vám.