Jak posílat SMS nebo textové zprávy z počítače pomocí MightyText

SMS nebo textové zprávy Byl to jeden z komunikačních způsobů, který uživatelé mobilních zařízení mají už léta, přinejmenším do doby, než byly jejich aplikace pro rychlé zasílání zpráv přerušeny. Co se děje a mnoho dalších ve stejném segmentu.

Zjistili jsme problém, že možnost odesílat nebo přijímat SMS je určena pouze pro chytré telefony nebo starší chytré telefony, ale mnoho uživatelů skutečně potřebuje energii. provádět takové úkoly přímo z počítačestolní nebo přenosné.

Přesně proto vás níže naučíme, jak posílat SMS z počítače, a my to dokážeme pomocí takové aplikace. Mocný textmít výhodu Běží na operačních systémech Windows a Mac, ale také v prvním případě, protože funguje téměř ve všech současných verzích Kompatibilní s Windows 7, 8 a 10.

Odesílání SMS z PC s Mightytext

V tomto smyslu byste měli vědět, že postup odesílání textových zpráv z počítače je pro uživatele, kteří o tom nemají žádné předchozí znalosti, trochu komplikovaný, ale podle pokynů, které vás naučíme, byste neměli mít žádné potíže.

Nejprve samozřejmě musíte stáhnout a nainstalovat tento program Na mobilních zařízeních a když řekneme tento program, máme na mysli Mightytext, který můžete získat z tohoto odkazu bez jakéhokoli rušení.

Zadruhé byste měli vzít v úvahu, že textové zprávy, které posíláte z počítače, nejsou vůbec zdarma, ale budou účtovány v závislosti na službě, kterou jste uzavřeli s místním operátorem, a proto budou záviset na smlouvě, kterou s ním uzavíráte. Pokud máte nekonečné SMS, můžete poslat tolik, kolik chcete, ale pokud máte limity, buďte opatrní.

Výukový program pro odesílání textových zpráv z počítače

  • Vše je nainstalováno a v pořádku otevřete aplikaci MightyText a kliknete na Pokračovat v instalaci.
  • Na vašem počítači se objeví odkaz, který musíte odeslat do svého počítače, abyste jej mohli otevřít. To umožňuje synchronizaci zařízení
  • Po zadání odkazu ve vašem počítači bude MightyText propojen s vaším účtem Google.
  • Všechny textové zprávy budou od nynějška propojeny mezi oběma zařízeními, takže s nimi můžete komunikovat, ať už používáte chytrý telefon nebo počítač se systémem Windows nebo Mac.
  • Chcete-li například vytvořit novou SMS, musíte kromě psaní textu, který chcete druhé osobě kontaktovat, zadat novou zprávu a vybrat číslo, které chcete odeslat.
  • Když je SMS připravena, odešlete ji jednoduše kliknutím na šipku, která se zobrazí napravo od textového pole.