Jak poslouchat hudbu s Apple Watch

Ačkoli schopnost ukládat hudbu na Apple Watch je realitou od původního modelu Apple Watch, málokdo ví, jak z této funkce vytěžit maximum. Mnoho lidí neví, že k Apple Watch lze připojit jakoukoli náhlavní soupravu Bluetooth, od AirPodů Apple až po obchody v čínském rohu. Chcete vědět, jak dát hudbu na hodinky? Chcete si vychutnat hudbu ze svých Apple Watch s obvyklou náhlavní soupravou Bluetooth? Pomocí obrázků a videí podrobně vysvětlíme vše, co k tomu potřebujete vědět.

Bluetooth Headset pro Apple Watch

Chcete-li poslouchat hudbu pomocí hodinek Apple Watch, musíte nejprve připojit sluchátka. Hodinky Apple fungují jako každý smartphone a náhlavní soupravu Bluetooth můžete připojit přístupem do nabídky Nastavení ze samotných hodinek. Věci budou mnohem jednodušší, pokud používáte AirPods. Když spárujete sluchátka Apple s iPhonem, automaticky se připojí k vašim hodinkám Apple Watch. velmi.

Spárujte náhlavní soupravu Bluetooth s Apple Watch

Kliknutím na korunku spárujete libovolnou náhlavní soupravu Bluetooth a kliknutím na ikonu ozubeného kola přejdete do nastavení hodinek. Vstupte do nabídky Bluetooth a uvidíte tam všechna zařízení spárovaná s vašimi Apple Watch. Chcete-li přidat tradiční sluchátka, musíte je uvést do režimu párováníJak můžete vidět ve videu doprovázejícím tento článek, obvykle toho dosáhnete stisknutím vypínače na několik sekund, dokud nezačne blikat kontrolka LED na sluchátkách. Jakmile na svých hodinkách Apple Watch vyberete sluchátka, budou spárována a připravena k použití.

Chcete-li použít pár předem spárovaných sluchátek, musíte je vybrat pomocí ovládacího centra watchOS.. Na domovské obrazovce hodinek přejeďte prstem nahoru po jakékoli tváři, kterou jste nakonfigurovali, a klikněte na ikonu AirPlay. Zobrazí se připojená sluchátka a kliknutím na ně budete muset vybrat pouze požadovaná sluchátka.

Jak poslouchat hudbu na Apple Watch

Již jsme nakonfigurovali vše, abychom mohli poslouchat hudbu pomocí našich hodinek. Tady jsou dva způsoby, jak toho dosáhnout: Používání našich Apple Watch jako ovládacího tlačítka nebo s hlavním zdrojem hudby.

  • Používání Apple Watch jako mostu s prvním, To, co děláme, je skutečně ovládání hudby pomocí našich Apple Watch, ale naším zdrojem je náš iPhone.. Vzhledem k tomu, že Spotify aktuálně nemá aplikaci pro Apple Watch, Apple Music i Spotify vám to umožní, ale s rozdíly.
  • Dalším způsobem je použití Apple Watch jako zdroje hudby a využití 8 GB interního úložiště. To je možné pouze u Apple Music, protože Spotify také nemá aplikaci pro Apple Watch.Vypadá to, že brzy bude k dispozici aplikace třetí strany, která to umožní.

Ovládejte Apple Music ze svých Apple Watch

Aplikace Apple Music obsahuje aplikaci Apple Watch, kde si můžeme vybrat skladby, které chceme poslouchat, označit je jako oblíbené nebo vybrat alba nebo seznamy skladeb, které chceme přehrát. Hrajte vpřed, vzad, pozastavte a restartujte, přidejte do své knihovny, nastavte režimy náhodného přehrávání … Hudební aplikaci můžeme na našich hodinkách nebo iPhonu používat téměř nepostřehnutelně.

Spotify na Apple Watch

Vzhledem k tomu, že se ve Spotify něco mění, budeme muset v aplikaci Apple Watch, která slouží k ovládání přehrávání, používat aplikaci „Sounds now“. Jakákoli zvuková aplikace používaná na našem iPhone, dokonce i aplikace podcast. Tato aplikace nám kromě ovládání hlasitosti nabízí více než několik ovládacích prvků pro posun, návrat, pozastavení a restart. Nebudeme moci vybrat album nebo seznam skladeb, takže za to budeme muset vyjmout iPhone z kapsy.

Synchronizace hudby na Apple Watch

Ale také jsme zmínili, že Apple Watch mají 8 GB úložné kapacity a nyní ji využijeme. S max 2 GB můžeme přenášet hudbu na hodinky Apple. Způsob, jak to udělat, je trochu primitivní, protože alternativ není mnoho: můžeme přeskočit pouze jeden seznam skladeb, a to by měl být seznam skladeb a maximálně 2 GB. Jak vidíte, Apple nám tentokrát nedal mnoho alternativ a doufáme, že iOS 11 a watchOS 4 na tom něco změní.

Chcete-li předat seznam skladeb našim Apple Watch, musíme otevřít aplikaci Hodiny, kliknout na nabídku Hudba a vybrat seznam skladeb, který chcete přidat. Pokud chceme změnit limit 2 GB na jiný limit na základě počtu skladeb, můžeme to udělat také. Jakmile je seznam vybrán, budeme muset počkat, až se synchronizuje s hodinami, které je třeba připojit k nabíječce.. Jedná se o pomalý proces a v závislosti na velikosti seznamu může trvat hodinu nebo více, než bude veškerá hudba přenesena do Apple Watch.

Dokážete poslouchat hudbu na Apple Watch bez iPhone?

Na našich hodinkách Apple Watch již máme hudbu a chceme si užít náš seznam skladeb speciálně navržený tak, aby nám konkuroval a povzbuzoval nás při běhu, aniž bychom museli iPhone nosit s sebou. Otevřeme aplikaci Hudba na našich Apple Watch, trochu se posuneme dolů na obrazovce hodinek a objeví se iPhone a Apple Watch pro výběr zdroje hudby. Je zřejmé, že jsme si vybrali Apple Watch a začali hrát. Pokud nepřipojíme naše sluchátka, samotné hodinky nás požádají, abychom je připojili, a začne přehrávání.

Vyvinutá, ale zajímavá funkčnost

Poslech hudby z našich Apple Watch je velmi užitečná volba, když nechceme s sebou nosit iPhone, například při cvičení. 2 GB úložiště nám dává více než dostatek prostoru, abychom si mohli užít několik hodin naší oblíbené hudby. Tuto funkci mohou používat také aplikace třetích stran, jako je Spotify, ale zdráhají se spustit její aplikaci pro hodinky Apple.. Skutečnost, že pro tuto synchronizaci musíme používat seznamy skladeb a neomezujeme se pouze na jeden výše uvedený seznam, však jasně ukazuje, že Apple musí tento aspekt vylepšit v dalších aktualizacích iOS 11 a watchOS 4.

Dalším bodem, který je třeba vylepšit, je čas potřebný k synchronizaci nebo je třeba Apple Watch účtovat, aby k tomu došlo. Ale navzdory všem nedostatkům, které existují, je velmi užitečné, že můžeme poslouchat hudbu bez našeho iPhone.A pokud vezmeme v úvahu, že Apple Watch Series 2 má alespoň na chvíli integrované GPS, můžeme říci, že Apple Watch mohou být něco nezávislého na iPhone.