Jak používat bezplatné kódy pro Garena Free Fire a kde je najdete?

Jak používat kódy Garena Free Fire?

Nejnovější aktualizace k získání Free Fire, jedné z nejhranějších her pro Android, přidána zajímavá neobjevená funkce pro všechny hráče který? Umožňuje vám používat kódy k vyhrávání cen.

Nevěděli jste o této funkci? Nebojte se, vysvětlíme to zde Jak používat kódy k vyhrávání censtejně jako kam je najít.

Jak používat kódy Garena Free Fire?

Na rozdíl od jiných her ve stylu Battle Royale Kódy Garena Free Fire nelze zadat do samotné aplikaceAby bylo možné takové kódy zadat, musí být zadány na webové stránky vytvořené vývojáři. Nebojte se, pokud nevíte, jak je používat, zde jsou kroky, které byste měli podniknout:

  • První věcí, kterou byste měli udělat, je přejít na web a uplatnit odměny Free Fire.
  • Již na dotyčné stránce musíte Přihlaste se pomocí účtu Free Fire.
  • Proto, musíte zadat kód chcete vyplatit.
  • Po zadání kódu budete muset kliknout na možnost, která říká Potvrdit.

Je důležité to zmínit musíte respektovat velká písmena uvedená v kódu chcete vyplatit. Pokud nerespektujete velká písmena písmen, která se objevují v kódu, nebudete moci na svém účtu Garena Free Fire dostávat odměny.

Kde najdete bezplatné kódy pro Garena Free Fire?

Za shromažďování všech těchto kódů jsou odpovědné webové stránky, takže je může použít každý uživatel Free Fire, ale je třeba poznamenat, že někdy tyto kódy nefungují. proč? Protože jsou směrovány do konkrétní země. Podobně, Níže můžete vstoupit na stránky, které vám necháme Zjištění nových kódů:

Obvykle zveřejňují kód na oficiálních účtech Twitter a Facebook služby Free Fire (první dva, které vám ukážeme na seznamu) téměř jednou týdně. Doporučujeme vám tyto účty sledovat. takže vám nebudou chybět žádné promo kódy. Na druhou stranu můžete také vstoupit na další webové stránky, které jsme zmínili, a zobrazit více kódů shromážděných na jednom místě.

Jak zjistím, zda dostávám odměny za použitý kód?

Odměny za požární kódy zdarma

Zatímco webová stránka s uplatněním kódu ukazuje, zda byl kód úspěšně uplatněn, budete muset hru otevřít abyste viděli, jaké odměny jste dostali.

Odměny se liší podle kódutakže si někdy můžete koupit nové zbraně, oblečení a dokonce i šperky a odměny, které vám pomohou splnit cíle Free Fire Battle Pass.

Aniž bychom mnoho přidali, doporučujeme vám podívat se na článek, kde vám ukážeme 10 nejlepších triků, které můžete vyhrát ve hře Free Fire, triky, které z vás udělají nejlepšího hráče všech her.