Jak používat dárkovou kartu Netflix? [MUY Fácil]

Uplatnění dárkových karet Netflix 1

Netflix je dnes hlavní platformou pro video na vyžádání nebo VoDmá mnohem více funkcí, než si většina jeho uživatelů uvědomuje, a proto je důležité zastavit se u každé z nich.

V tomto konkrétním případě bychom vám chtěli ukázat Jak používat dárkovou kartu NetflixRychlý a snadný způsob, jak dobít svůj účet a užít si televizní služby na vyžádání, plus kompatibilitu s kreditními kartami, Paypal a dalšími platebními metodami.

Uplatněte dárkovou kartu na Netflixu

Ať už jste si ji koupili sami nebo jako dárek, měli byste to vědět Dárkové karty Netflix jsou k dispozici k prodeji u hlavních maloobchodníků a řetězcůobvykle v hodnotách 15, 20 a 25 eur, jaké jsou uvedeny na obrázku níže.

Tento kredit spotřebováváme při používání službypo dokončení si tedy budete muset koupit další kartu.

Pokud ho máte, musíte si vyžádat PIN kód. Pokud je virtuální, samozřejmě to nebudete muset dělat, ale PIN kód je stále nejdůležitější věcí. Když to najdeš Musíte zadat Netflix z webového prohlížeče, zadat kód do této funkce a stisknout Uplatnit..

Měli byste si pamatovat, že je možné přidávat kredity na účet, který jste si otevřeli na Netflixu, a také se zaregistrovat v tom čase s novým účtem a přidat kredit. Měli byste být opatrní, abyste nedostávali peníze z účtu, o který nemáte zájem..

Uplatněte dárkovou kartu na Netflixu

V kterékoli z výše uvedených situací se před načtením kreditu z karty zobrazí okno s výzvou k potvrzení postupu s uvedením výše kreditu, který se má přidat, a účtu, na který bude přesměrován. Vše pečlivě zkontrolujte, protože v budoucnu nebude možné se vrátit zpět. A Pokud je vše v pořádku, klikněte na Použít.

Tak to můžeme říci Kredit přidaný k účtu můžete vidět v části účtu Netflix.bude použita na jedné nebo více fakturách, dokud nebude konečně spotřebována. Jakmile je proces u konce, přestanete sledovat Netflix nebo budete pokračovat v placení pomocí přidružené kreditní karty.

Jeden poslední detail, který je třeba mít na paměti, je tento: Dárkové karty Netflix nejsou kompatibilní se zařízeními uživatelů předplacených prostřednictvím Google Play nebo iTunes.. V takových případech tedy musíte dotyčné předplatné stáhnout, v každém případě ho později znovu aktivujte.

Podařilo se vám uplatnit dárkovou kartu pomocí tohoto krok za krokem Netflix?