Jak používat Uber na BlackBerry

Upřímně řečeno, jak byste už měli vědět Uber není oficiálně pro BlackBerry, alespoň Svět aplikací. Upřímně řečeno, to není pozitivní věc pro uživatele, kteří vlastní Smartphone této značky a chtějí využívat pohodlnou a levnou službu, kterou Uber nabízí, na rozdíl od běžných taxíků. Samozřejmě ideální je mít mobilní telefon AndroidI když máte rádi značku BlackBerry, tato značka vlastní několik zařízení. operační systém googlePoslední produkty, které uvedli na trh, než přestali vyrábět smartphony.

Stáhněte si Uber na BlackBerry

Jak jsme řekli, pro získání této aplikace, a BlackBerry s Androidem Protože zařízení s operačním systémem této společnosti bohužel nikdy nebyla velmi oblíbená, alespoň na úrovni Androidu, na druhém operačním systému a dokonce ani proto, aby měla mnoho aplikací. Manzana. Kromě toho, že zařízení s tímto operačním systémem nejsou žádným způsobem kompatibilní s požadavky, které aktuálně Uber má, nemáte mnoho možností, pokud chcete tuto aplikaci používat.

Všimněte si, že k tomu může dojít v mnoha dalších aplikacích, pokud to nechcete změnit; Nakonec budete mít tolik aplikací, které nemůžete použít zejména při změně zařízení. velmi levná a velmi dobrá čínštinaBez problémů máte přístup ke stovkám tisíc aplikací.

dva

Stahování Uber pro BlackBerry

Proto Stáhnout Uber Budete prostě muset následovat tento odkaz, který jsme vám tu nechali. Jakmile jste na webu, který jste otevřeli, budete nyní muset hledat tlačítko s nápisem „nainstalovat“, vše, co musíte udělat, je přijmout vyskakovací okno s žádostí o povolení pro přístup k určitým datům. nezbytné pro to, aby to fungovalo, přiznejte, že je to v pořádku.

Po dokončení stahování se automaticky zahájí instalace dané aplikace a po dokončení ji budete moci efektivně používat. Uber pro BlackBerry.

Je škoda, že si firma myslí, že její zařízení s operačním systémem jsou velmi zabezpečená, nemá více aplikací, díky čemuž je vždy lepší než BB, a dokonce nebude úspěšnější než současná aplikace.