Jak povolit dvojité ověřování na Instagramu

Měli byste vědět, jestli máte mnoho sledujících na Instagramu a máte obavy o bezpečnost svého účtu. Jak povolit dvojité ověřování na Instagramu Chrání váš profil, aby byl bezpečnější před jakýmkoli útokem, který by mohl dostat.

Stává se stále populárnější metodou a postupně existuje mnoho internetových služeb, které ji zahrnují, dokonce i když jsou již v liché hře nabízeny. nejdůležitější a nejsilnější bezpečnostní metoda.

Například můžete ve Fortnite rychle povolit dvojité ověřování, což je proces, který vám zabere 1 nebo 2 minuty. V každé situaci Důrazně doporučujeme jej povolit, pokud je k dispoziciSamozřejmě na Instagramu a my vám ukážeme jak.

Slyší Instagram vaše konverzace?

Pouze duální ověřování Instagramu povolit v mobilní verzi U iPhone nebo pokud máte také telefon s Androidem, vzhledem k tomu, že kroky jsou stejné, ukážeme je pouze pro iPhone, je třeba provést následující:

  1. Otevřete svůj profil Instagram a klikněte na svou profilovou fotografii, kterou najdete v pravém dolním panelu, je to poslední ikona vpravo.
  2. Dále klikněte na ikonu nabídky se třemi vodorovnými pruhy a Otevřete možnost „nastavení“. Přejítbezpečnostní“a pak”dvoustupňové ověřování“.

Vizuální - Jak povolit dvojité ověřování na Instagramu

  1. Je čas povolit tuto metodu zabezpečení, ve vašem profilu uvidíte malý informativní text, který vám řekne, co tuto možnost povolit, ale spustit konfiguraci Klikněte na „start“.

Obrázek - Jak povolit dvojité ověřování na Instagramu

  1. V “bezpečnostní metoda“, Vybrat možnost “textová zpráva”Okamžitě se objeví nové okno, kde musíte zadat kód, který byl dříve odeslán prostřednictvím SMS.
  1. Nakonec klikněte na „další“ a ve svém profilu Instagram budete mít povoleno dvoufaktorové ověřování. Uvidíte řadu kódy pro obnovení Instagram doporučuje uchovat jej někde v bezpečí pro případ, že ho někdy budete potřebovat, stačí kliknout na „hotovo“ a je to.

Jak vidíte, postup povolení duálního ověřování je jednoduchý a rychlý. Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků, Váš Instagram bude mít další zvýšení zabezpečení Všimnete si to pokaždé, když se přihlásíte pomocí svého účtu.

Jaké je použití dvojitého ověřování na Instagramu?

Od této chvíle pokaždé, když se přihlásíte ke svému účtu Instagram z telefonu nebo jiného zařízení, stejně jako požádáte o své uživatelské jméno a heslo. ukáže, že musíte zadat kód být schopni vstoupit bez problémů.

Nejen, že budete požádáni, ale také nejzajímavější budou požadovány přihlašovací kódy Každý vetřelec nebo osoba, která ukradla váš účet a chce vstoupit, k němu nebude mít přístup, protože jej neznáte.

Pamatujete si kódy, které jsme vám řekli? Instagram Požádal vás, abyste to udrželi v bezpečí? Zde byste měli některé z nich použít, ale používají se v případě, že kód nemůžete přijmout prostřednictvím SMS.

A tohle Kód, který vás Instagram požádá Přijde to prostřednictvím SMS, když zahájíte relaci, ale pokud ji nemůžete přijmout, můžete použít jednu z těchto, kterou jsme vám řekli, a proto je důležité mít ji u sebe, kdykoli ji potřebujete.

Vidíte teď důležitost? Povolit duální ověřování Instagramu? Pokaždé, když se vy nebo někdo potřebujete přihlásit do Instagramu, bude vyžadován kód, takže k nim máte přístup pouze vy, takže se k vašemu účtu nemůže přihlásit nikdo kromě vlastníka.

Vyděláváte peníze tím, že na Instagramu získáváte spoustu sledujících?

Věděli jste, co dělá pro povolení duálního ověřování na Instagramu?