Jak povolit nový tmavý režim v aplikaci YouTube pro iOS

Tmavý režim v iOS je stále oblíbenější, protože se Apple vyhýbá jeho přidávání s každou významnou aktualizací. Uživatelé chtějí tento režim, který přizpůsobí celé rozhraní operačního systému místům, kde je málo světla nebo, jak název napovídá, tmavá místa. V tomto případě, aplikace obsahují tento temný režim ve svých aplikacích.

YouTube se stává odpovědnou novou aplikací Zahrňte svůj temný režim s aktualizací vydanou v App Store jen před pár dny. Po skoku vysvětlíme, jak nakonfigurovat tento režim, aby váš iPhone nebo iPad vypadal úžasně na tmavých místech.

Takto můžete povolit tmavý režim YouTube

Je oficiální, ale zatím není k dispozici všem uživatelům: Tmavý režim YouTube přichází do iOS. Zprávy poskočily den po aktualizaci aplikace v App Store. Dokonce ne všichni uživatelé toto majíJe pravda, že zahrnutí funkce je postupné a je stále více a více zařízení.

Chcete-li zkontrolovat, zda máte štěstí a máte tuto funkci k dispozici, postupujte podle následujících kroků:

  • Otevřete aplikaci a uvidíte profilovou fotku svého účtu Google vpravo nahoře, klikněte na ni.
  • Klikněte dovnitř Nastavení, v jedné z různých funkcí aplikace.
  • Pokud máte možnost aktivovat Youtube tmavý režim, okamžitě to uvidíte na první záložce stránky “Dark mode”, Klikněte na tuto možnost.

Mnoho uživatelů kritizovalo Google za mod dostupný na iPhone X. Pokud povolíte funkci v jednom z těchto terminálů, uvidíte, že není žádná černá barva, ale Šedá To umožňuje obrazovce zařízení používat trochu více baterie. To znamená, že tato funkce nemusí být schopna provádět všechny funkce, které uživatelé chápou jako temný režim.

Obrázek – iPhoneHacks