Jak povolit soukromé procházení ve Firefoxu

V současné době mají všechny prohlížeče speciální režim procházení, což není překvapením. Žijeme v době, kdy je soukromí bohužel zanedbáváno. Na sociálních sítích je to velmi běžná věc, lidé se registrují a neobtěžují se konfigurovat parametry svých účtů, alespoň nekontrolovat, zda je vše skutečně nakonfigurováno tak, jak chtějí.

Uznávají, že soukromí je dost, nebo že je prostě nezajímá, něco, co by mohlo ohrozit jejich životy a životy jejich blízkých, ale ponechávají stranou všechny problémy, které může v životě způsobit soukromí nebo nedostatek soukromí. kdokoliv. Pravda je taková soukromé procházení je dnes velmi důležité, Více, když máte počítač, který sdílíte s několika lidmi.

Jak používat soukromé procházení ve Firefoxu

Takže pro ty, kteří používají Firefox a chtějí procházet soukromě, po zavření prohlížeče nemá nikdo přístup k historii, alespoň k tomu, co jste procházeli, takže není přihlášeno vůbec nic, žádné informace o webech, které návštěvník nebo kde jste se přihlásili, a nic podobného. Tento mini průvodce pro tyto lidi Takto se naučíte povolit režim soukromého prohlížení Firefoxu a zapomenete na všechny druhy problémů tohoto kalibru.

Chcete-li ve Firefoxu povolit soukromé procházení, stačí přejít na ikonu Nastavení vpravo nahoře a vybrat tam vlastní okno a je to.

Tímto způsobem a podobně jako jakýkoli jiný prohlížeč můžete bez problémů používat soukromé procházení.

Soukromé procházení ve Firefoxu

Cokoliv, co děláte v prohlížeči, nebude uloženo, takže nikdo nebude vědět, kde jste procházeli nebo kde se přihlašujete atd. Nebude schopen ovládat. Je to dobrý způsob procházení a ochrana vašeho soukromí Maximalizuje se, když jste doma s pouze jedním počítačem a používá ho mnoho lidí.

Kromě toho, pokud povolení soukromého prohlížení ve Firefoxu není příliš komplikované, během několika sekund budete procházet anonymně několika slovy, nikdo nebude vědět, jaké stránky navštěvujete nebo co děláte při používání soukromého skenování tohoto nádherného prohlížeče.