Jak povolit tmavý režim v Gmailu, který je nyní k dispozici všem uživatelům?

Gmail

Gmail začal v iOS zavádět temný režim krátce po vydání iOS 13. V průběhu měsíců možnost povolit tmavý režim v poštovním klientovi Google oslovení více uživatelů a zařízení, ale ne všech.

V mém případě používám vestavěný tmavý režim Gmailu měsíce, v závislosti na tématu systému na mém iPhone, ale Nikdy jsem neměl možnost povolit to na iPadu. S vydáním nejnovější aktualizace Gmailu je tato funkce nyní k dispozici všem.

Po aktualizaci aplikace na verzi 6.0.200519 se K dispozici několik hodin v App Store, uživatelé mohou ve výchozím nastavení povolit tmavý režim, nadále používat světelný režim nebo konfigurovat aplikaci tak, aby automaticky zapínala a vypínala tmavý / světlý režim v závislosti na systému.

Tímto způsobem náš iPhone nebo iPad automaticky zapnout tmavý režimGmail zobrazí tmavé rozhraní, pokud je tento režim povolen, a světlé rozhraní, pokud je deaktivován.

Jak povolit tmavý režim v Gmailu

  • První věcí je zajistit, aby to aplikace Gmail měla. aktualizováno na nejnovější verzi.
  • Pak jsme otevřeli Gmail a jdeme Nastavení aplikace.
  • Klepněte na Téma a my si vybereme: Temný.

DŮLEŽITÉ: Pokud se nabídka Motivy po aktualizaci aplikace nezobrazí, musíme aplikaci zavřít a znovu otevřít, abychom vymazali mezipaměť aplikace v paměti zařízení a nainstalovali novou verzi.

Pokud chceme, aby se téma změnilo v závislosti na konfiguraci našeho zařízení, musíme v nabídce Motiv vybrat možnost Výchozí systém. Musíme mít dříve strukturovaný Automatický Jídelní lístek Pohledv Obrazovka a jas.