Jak poznám, že Instagram nefunguje?

Někdy jdeme na Instagram a nefunguje to tak, jak by mělo: časová osa se neaktualizuje, příběhy se nenačítají, DM se nechodí … Uvidíme nyní Jak poznám, že Instagram nefunguje v určitou dobu nebo v případě poruchy našeho internetového připojení nebo chytrého telefonu.

Přestože má Instagram možnost snížit spotřebu dat, můžeme si někdy myslet, že selže kvůli nedostatečnému pokrytí nebo proto, že jsme překročili rychlost a rychlost přístupu poklesla.

Vyděláváte peníze tím, že na Instagramu získáváte spoustu sledujících?

Nebo se to mohlo opravdu zhroutit a my jen musíme počkat, až chybu opraví, takže je nejlepší přesně vědět, co se stalo, a to podle těchto systémů:

Běžné chybové zprávy

Tip, jak zjistit, zda sociální síť pro fotografování selhává Podívejte se na chybové zprávy. Pokud nastanou problémy se servery, obvykle se nám zobrazí konkrétní upozornění.

Zpráva, když Instagram selže, obvykle uvádí: “Něco se pokazilo. Prosím zkuste to znovu” v horní části aplikace:

Obrázek - Jak poznám, že Instagram nefunguje?

Další běžná chybová zpráva, která se zobrazuje ve spodní části obrazovky, je „Nemohu aktualizovat novinky “:

Také musíte Zkontrolujte svůj Facebook a WhatsAppprotože servery těchto tří aplikací byly někdy kombinovány selhat současně.

Twitter, nejspolehlivější zdroj

Nejjistější způsob, jak zjistit, zda služba opravdu nefunguje Vyhledejte stížnosti na TwitteruKde uživatelé internetu komentují vše, co se děje okamžitě. Pokud pro nás aplikace Twitter funguje, alespoň vylučujeme, že je něco špatně s naším internetovým připojením.

  1. Dali jsme slova do vyhledávače „Instagram down“, „Instagram nefunguje“ Studna „Instagram nefunguje“(V angličtině):

Obrázek - Jak poznám, že Instagram nefunguje?

  1. Kliknutím na kartu „Více aktuální“ Vidíme nejnovější tweety s těmito podmínkami:
  1. Ano, tam je tweety se stížnostmi z posledních sekunda objevují se stále více a více, můžeme si být jisti, že sociální síť klesla na významný počet uživatelů.

Weby o stavu serveru

Existují stránky věnované sběru Oznámení uživatelů o tom, zda byla služba zrušenaa poskytují nám různé statistiky, které zobrazují události v čase, nebo dokonce přidávají mapy postižených zemí. Existuje několik alternativ, jeden z nejpopulárnějších vypadá takto:

Tyto webové stránky samozřejmě vyžadují z naší strany nějaký komentář, aby bylo možné zjistit, zda je problém skutečný nebo ne. Události vždy bude zobrazovat uživatel, ale to neznamená, že Instagram (nebo jakákoli jiná služba) skutečně klesl.

Když v Instagramu dojde k zásadní závadě, grafika se zprávami uživatelů se vypnea weby toto rozhodnutí často uvádějí na obálce, což jsou dva užitečné ukazatele, pomocí nichž lze zjistit, zda je postiženo velké množství lidí.

Web: Instagram Service Status – Downdetector

Web: Stav služby Instagram – zpráva o výpadku

Pokud jste konečně zjistili, že aplikace nehrozí a problémem je vaše mobilní zařízení, zkuste ji restartovat. Pokud chyba přetrvává, podívejte se na náš návod, jak snadno a rychle opravit nejčastější chyby na Instagramu.

Po vysvětlení Jak poznám, že Instagram nefunguje I nadále vám doporučuje trpělivost pouze v případě, že je chyba běžná. Zatímco většina selhání vyřeší během několika minut, někdy může trvat hodiny, než se obnoví všechny funkce, jako jsou příběhy nebo DM.

Které hashtagy použít k získání více lajků na Instagramu?

Jaký systém používáte, abyste věděli, že webová služba nebo aplikace není spuštěna? Hledáte informace na sociálních médiích nebo jen čekáte, až se to napraví?