Jak překonat Alpha Bunker v poslední den na Zemi?

Jak překonat Alpha Bunker v poslední den na Zemi?

V těchto týdnech jsme viděli, jak nová hra dobývá naše smartphony. Ačkoli je tato hra ve verzi Last Day On Earth a v beta verzi, má již více než 10 milionů stažení. V systému Pro Android jsme na této hře závislí od jejího oznámení. Před týdnem jsme vám přinesli několik tipů, jak začít tuto hru bez problémů. Tímto způsobem pro ty, kteří si berou svůj domov na 100% a chtějí více akce, vás dnes naučíme, jak to udělat. Vymazat Alpha Bunker úspěšně.


Číslo 11, které vám pomůže postupovat a umírat na poslední den na Zemi


Tento úkryt je nejsložitější, jaký ve hře právě teď můžeme najít. Nejlepší Beta Bunker stále nezachovává žádné tajemství a můžeme se setkat pouze s velkým počtem těžko zabitých zombie. Bez dalších okolků, uvidíme Bezpečně opusťte tento přístřešek.

Překonejte Alpha Bunker: každé patro je nové peklo

Alespoň jako první požadavky před odchodem do Alpha Bunker 6 děl a 1 M4A1– Můžeme ho najít v Beta Bunkeru smícháním skříněk. Pokud bychom byli opatrní, nechali bychom si nejlepší brnění. V takovém případě si je vezmeme a další náhradní oblečení. Pokud jde o zlepšení zdraví, mrkev je kromě obvazů jednou z nejlepších možností. Vezmeme 20 z každé sady, kterou můžeme udělat.

S touto novou aktualizací 20. srpna máme ještě více možností, jak najít kód, který chcete zadat. Pokud nemáme rádio Můžeme náhodně najít kód na vojáka, který bude 100% v bezpečí na červených tečkách nebo v jiných bodech..

Den v útulku světa

Po přípravě jdeme do Alpha Bunker. Setkáme se u vchodu zombie s kartou otevřít dveře. Předměty, které najdeme v horních skříňkách, se nikdy neztratí, takže Budeme hledat zbraň a až skončíme, odejdeme, abychom dostali zbytek.

Rozhodli jsme se vstoupit, zadali jsme kód, který jsme získali dříve.tento kód udrží přístřešek otevřený 24 hodin, poté bude postup ztracen– a jdeme dolů do prvního patra. Patro 1 je tedy nejdelší, a proto nejtěžší budeme si muset být vědomi svých objektů.

Kat 1 Alpha Bunker

Když procházíme středem z pravé chodby, najdeme za dveřmi hordu zombie, abychom si neubližovali. Tyto zombie s jakoukoli dobrou zbraní na blízko Můžeme jim zabránit v útoku po útoku. Po zabití těchto zombie vyčistíme dvě místnosti napravo. V první jsme se vplížili dovnitř a zabijte dvě zombie, aniž byste přišli o život. Podruhé to budeme mít trochu těžší, ale pokud nejprve zasáhneme nejslabší, ztratíme méně životů.

Poslední den 7 ve světovém útulku

Pak se vplížíme do levé haly a zabijeme první jed. Pak budeme pokračovat s velkými. Abychom vyčistili podlahu, nejdříve vyčistíme místnosti nalevo v utajeném režimu a poté se vrátíme, abychom zabili našeho prvního šíleného obra. Jelikož nás to zabije jediným zásahem, můžeme ho zabít pouze pistolí nebo m4a1.

Poslední den 5 ve světovém útulku

Po vyčištění chodby najdeme za plotem na konci chodby dalšího šíleného obra. Můžeme zabít oheň, aniž bychom otevřeli dveře. Když projdeme dveřmi za šíleným obrem, najdeme první kulomet. V tomto okamžiku si můžeme vybrat, Použijte m4a1, který nám umožňuje zničit ho z dálky dělá to hodně, aniž bychom se dostali k nám nebo použili pistole, ale ne utrácet většinu mrkvových gulášů, protože snížily poškození.

Poslední fáze prvního patra

Poté, co ho zničíme, uložíme jej, v případě potřeby vyměníme jeho brnění a pokračujeme. Škrtící klapku lze uzavřít klikou nalevo od haly. Poté, co jsme postupně eliminovali všechny zombie a dva bláznivé obry, jsme se postarali o to, abychom vše uklidili, a vstoupili do přední místnosti. V této místnosti uvidíme několik laserů, které při přechodu přes ně zazní. Nebudeme mít problémy, pokud odstraníme všechny zombie v místnosti. Půjdeme dovnitř a vezmeme si pušku ze skříně.

Poslední den ve světovém útulku 8

Poté půjdeme do další místnosti a najdeme místnost, kde vlevo bude šílený obr a nalevo kulomet. Připlížit Můžeme jít do místnosti s kulometem a poté, co ji zničíme, můžeme dostat zbraň do kufru. Někteří uživatelé navrhli, aby to byla minigun. V našem případě měl jednoduchý glock 17takže to může být náhodné.

Poté, co konečně zabil šíleného obra Projdeme prvním patrem při hledání všech skříněk. Od nynějška budeme mít více místa a půjdeme domů. Abychom mohli doma napájet generátor, budeme muset shromáždit 15 vodičů, 15 šroubů a 15 tranzistorů. Budeme také muset doplnit spotřební materiál.

Protože druhé patro bylo odhaleno velmi nedávno, ještě se nám ho nepodařilo dokončit. Máte-li jakékoli dotazy ohledně prvního patra, neváhejte zanechat komentář. Brzy vám dáme výukový program, abyste mohli bez problémů projít druhým patrem.