Jak přenést hudbu do iPhone bez iTunes

Je zcela běžné mít aplikace jako dnes Spotify nebo Youtube při poslechu hudby na našich mobilních zařízeních. Problém nastává, když nemáte internet nebo nechcete utrácet mobilní data hraním hudby online Jaké je řešení? Streamujte hudbu do zařízení, takže vás to chci naučit Jak přenášet hudbu do iPhone bez iTunes v tomto tutoriálu.

Přenášejte hudbu do iPhone bez iTunes

iTunes je poměrně úplná aplikace, která je poměrně výkonným přehrávačem mediálních souborů s dalšími možnostmi, které je třeba zvážit. Z nějakého důvodu však možná nebudete chtít do svého počítače instalovat iTunes, což věci značně ulehčí, ale přesto to může být jakkoli Přenášejte hudbu do iPhone bez iTunes, Mám řešení.

Nejprve si budete muset aplikaci stáhnout PhoneTrans z tohoto odkazu. Jak nějak uvidíte, musí být nainstalována aplikace. I když tato aplikace poskytuje větší flexibilitu při přenosu hudby do iPhone bez iTunes.

  • Po instalaci aplikace „Hudba“.
  • Poté klikněte na ikonu Přidat (+).
  • Nyní musíte vybrat všechny skladby, které chcete přenést do svého iPhone, a poté kliknout na místo, kde je uvedeno. OTEVŘENO.
  • Proces může chvíli trvat, takže buďte trpěliví a počkejte, až skončí.
  • Jak přenést hudbu do iPhone

Nezapomeňte, že tato aplikace je velmi jednoduchá a především rychlá, nainstalujete si ji, přenesete požadovanou hudbu do svého zařízení a zapomenete na ni.

Problém je v tom, že všechny tyto písničky mají Neznámé album, budete muset umístit všechny skladby jeden po druhém do galerie mobilního telefonu. Na druhou stranu se to u iTunes neděje, protože vše je automaticky organizováno pod jménem příslušného umělce nebo skupiny.

Přenášejte hudbu do iPhone bez bleskového kabelu

Potřebujete aplikaci Hudební automataplikace, kde si můžete stáhnout hudbu Dropbox A stáhněte si jej z cloudu do libovolného počítače, ale v případě velkého množství skladeb to může chvíli trvat, v závislosti na stabilitě a rychlosti vašeho připojení k internetu.

Po stažení aplikace musíte mít v počítači účet Dropbox. Nahrajte všechna požadovaná témata na svém iPhone do svého účtu Dropbox.

Poté přejděte do aplikace JukeBox a klikněte na „Importovat hudbu zVyberte Dropbox a automaticky začne analyzovat účet, aby zjistil hudební formáty ke stažení do zařízení.