Jak převést video z MP4 do formátu AVI bez ztráty kvality

Navzdory velkému počtu video formátyNepřehlížíme skutečnost, že každý z nich má určité funkce, a to je více než dostatečný důvod k tomu, aby se uživatelé obávali možnosti přecházet z jednoho na druhý, jak to považují za nutné.

A kromě toho, že lze uskutečnit prakticky všechny konverzace, které chceme, chceme naučit všechny uživatele, jak tento proces v tomto konkrétním případě funguje. Převeďte videa ve formátu MP4 do formátu AVIVzhledem k tomu, že toto je jedna z největších kompatibilit s téměř všemi dostupnými zařízeními.

Důležité na tomto výukovém programu je, že můžete převádět videa ve formátu MP4 do formátu AVI, takže vůbec neztratíte kvalitu, takže si v těchto situacích nedělejte starosti s konečným výsledkem.

Kroky pro převod videa z MP4 do AVI pomocí Movavi

I když existují různé způsoby převodu našich videí z MP4 do AVI, jedním z nejvíce doporučených je, Pomocí aplikace jako Movavijeden z nejlepších ve svém segmentu.

Chcete-li to udělat krok za krokem, první věcí, kterou musíte udělat, je stáhnout Movavi, protože většina uživatelů to pravděpodobně dosud nebude mít. Je to skvělá aplikace pro převod videí ve formátu MP4 do formátu AVI.

Chcete-li stáhnout Movavi, musíte nejprve začít zadáním tohoto odkazu, tento odkaz vás přesměruje na oficiální stránku, kde můžete produkt získat. Dále přichází proces nastavení, jako je v takových případech obvyklý.

Po dokončení těchto prvních kroků a stažení a instalace aplikace Movavi do počítače musíte otevřít program aPřidejte střed«Hledání vašeho videa«Přidat video…»

V těchto případech se samozřejmě očekává, že původní natočené video bude ve vašem počítači ve formátu MP4. Při instalaci aplikace musíte kliknout na sekci „Video“ v levé dolní části programu a zobrazí se nabídka s AVI, kde si můžeme vybrat formát, který nás zajímá. .

Výsledkem je, že jakmile budete mít všechna nastavení kvality výsledného videa, které získáte, můžete také zvolit cílovou složku, která vás zajímá, takže se nemusíte starat o nic jiného.

Musíte jen dát možnost převést a poté bude zahájen proces. Za pár minut budete mít staré video ve formátu MP4, ale ve formátu AVI, které nás zajímá.

Proč používáte Movavi k převádění videí?

I když víme, že v programech existují další možnosti, které nám umožňují převádět videa, existuje jen velmi málo kvalit Movavi, takže je budeme doporučovat přes jiné alternativy. Samozřejmě, pokud máte po ruce další, zjistíte, že fungují podobným způsobem.