Jak přidat výpočty do přehledu zásahu?

Od svého vzniku na obchodním trhu společnost Microsoft oslovila ty, kteří spravují informace prostřednictvím různých operačních systémů, programů a aplikací, které vyvinuli pro všechny uživatele, kteří potřebují tyto nástroje ke správě informací. Učenec. Buď pod písemné zprávy, grafické nebo číselné záznamy.

Jedním z těchto nástrojů, který usnadňuje život více než jednomu účetní, studentovi nebo podnikateli, je nepochybně: Přihlásit seJe k dispozici v sadě počítačových aplikací vyvinutých společností Microsoft s názvem Microsoft Office. Tak tomu bylo od prvního vydání v roce 1992, kdy Office umožnil lidem sledovat databáze a vytvářet zprávy pouhými několika kliknutími.

Microsoft Office představuje novou verzi aplikace Access, která je intuitivní, ale má určité potíže s prováděním požadovaného úkolu. Pokud je to váš případ, můžete podle následujících pokynů zjistit, jak do přehledů zásahu přidat nové příkazy.

Kroky přidání nového výpočtu do databáze v aplikaci Microsoft Access

Nejprve přidejte nové opatření do naší zprávy o přístupu, a tedy do naší databáze dokončovací soubor „.accdb“nebo jinými slovy, a Soubor formátu Microsoft Access Nachází se databáze, do které chceme přidat nový výpočet. Můžeme tento soubor otevřít poklepáním na něj, nebo pokud jsme v aplikaci Microsoft Office, můžeme kliknout na možnost „Otevřít“ vlevo nahoře a vyhledat ve složkách databázi, kterou chceme změnit.

Když se otevře soubor, do kterého chceme přidat nové měřítko, musíme najít zprávu v navigačním panelu a vybrat možnost „Návrhové zobrazení“. V této nové vizualizaci sestavy bychom měli hledat následující: textové pole, do kterého chceme přidat novou míru a klikněte na něj.

Přímo v textovém poli vyberte pomocí myši možnost „Vlastnosti“ a zase „Data“V okně, které se otevře. Ve vlastnostech dat vybraného textového pole “Zdroj kontroly“A přidejte do něj výpočet, který chceme.” Do této části je nutné dodat, že každý výpočet zadaný do aplikace Microsoft Access musí začínat následujícím symbolem (bez uvozovek), aby byl funkční, jinak jej Access nerozpozná jako platný příkaz.

Jako příklad platného výpočtu nebo příkazu pro Access máme běžné: «= Celkem ([table_field])»To umožňuje uživateli sečíst všechna pole uspořádaná v tabulce hlášení. Pokud však nevíte, jak napsat výpočet, který chcete přidat do vaší databáze, jednoduše klikněte na sekci níže: “Stavět„Zobrazí se seznam s různými platnými výpočty pro vaši zprávu Reach. Po zadání výpočtu, který potřebujeme, stačí zavřít list vlastností a přidaný výpočet se použije automaticky.