Jak prodávat své předměty z druhé ruky na Wallapop?

Wallapop je v poslední době jedna z nejpopulárnějších aplikací a to je vše prodáváme a kupujeme kontinuální, dříve nebo později. Máte aplikaci, kde najdete v podstatě cokoli z druhé ruky ideál.

Ve většině případů chcete hodinky nebo možná tenisky, ale to je situace, kdy platba za nový produkt nepřekračuje rozpočet, když se dostanou do hry takové aplikace, kde najdete použité produkty za velmi přijatelné ceny.

Jak nakupovat a prodávat na Wallapopu

Co by však mohlo být lepší než získat pár účtů, pokud si musíte nejen koupit, ale také chcete přehlédnout některé věci, které u vás doma zaujímají místo? S nekomplikovaným Wallapopem je to otázka něčeho zveřejnit a čekat v pohodlí pohovkyJednoduché jako.

Nejlepší ze všeho je, že položky na prodej se objevují podle geografického rozsahu, takže nebudete mít problémy se vším, co souvisí s dopravou, takže se nemusíte bát.

Chcete-li získat přístup a používat tuto aplikaci, musíte synchronizovat jednu ze svých sociálních sítí a vytvořit si účet, což je velmi jednoduché a po stisknutí této klávesy se jedná o stisk dvou kláves.

Hledání článků a dokonce i jejich publikování je poměrně jednoduché, dole je vždy tlačítko, abyste mohli: Zveřejněte, co chcete prodatmusíte vybrat několik polí odpovídající názvu produktu, jeho malý popis, cenu a kategorii, nic víc než to. Kromě toho můžete přidat několik fotografií a vytvořit galerii obrázků, která je ideální pro rychlejší prodej daného produktu, a je velmi vhodné si je pořídit. skutečné fotografie.

Wallapop pro nákup a prodej použitých výrobků

Kromě toho Odeslat WallapopoviReklamu můžete sdílet na různých sociálních sítích, aby ji vidělo více lidí, nejlepší je, že to, co vám říkám, je zcela zdarma, za použití této úžasné aplikace nemusíte platit ani cent.

Má také chat, aby vás lidé, kteří se o váš produkt zajímají, mohli kontaktovat a požádat vás o jakékoli otázky, které považují za vhodné. Pak mezi nimi můžete samozřejmě dělat atributy Kupující a prodávající Chcete-li zlepšit image, kterou ve Wallapopu máte, nebo pokud se něco pokazí, pomozte ostatním, aby nemuseli jednat s určitými lidmi, kteří jsou zjevně všudypřítomní.