Jak provést HARD RESET pro Lenovo Vive Z2 a Vive X2

Lenovo-Vibe-X2Lenovo-Vibe-X2

Pokusíme se vás provést tímto tutoriálem, abyste mohli získat a Obnovení továrního nastavení nebo úplné resetování Lenovo Vive Z2 a Vive X2, Proces je poměrně jednoduchý a rychlý, ale než začnete, budete muset vzít v úvahu několik věcí.

Lenovo Vive Z2 a Vive X2, obnovení továrních dat

Ačkoli je to docela bezpečný a jednoduchý proces,Nebudeme odpovídat za Planetared za jakékoli poškození terminálu, celý proces bude odpovědností vlastníka a v případě dotazů vám doporučujeme poradit se s odborníkem.

Před provedením tohoto procesu doporučujeme zálohovat veškerá data, fotografie, videa, hudbu, kontakty, které nechcete ztratit, protože tvrdý reset ponechá váš terminál, jako by právě vyšel z krabice.

Pokud jste se rozhodli pokračovat nyní, postupujte podle těchto pokynů.

Lenovo Vive Z2 a Vive X2 Lze jej resetovat dvěma způsoby, první je dobrý, když z nějakého důvodu nemůžeme terminál otevřít, v tomto případě pomocí fyzických tlačítek mobilního telefonu a Tvrdý reset na Lenovo Vive Z2 a Vive X2, Následuj tyto kroky:

  1. Zkontrolujte, zda je koncová baterie plně nabitá
  2. Začít tlačítko zapnutí / vypnutí Zapnutí telefonu, když ucítíte, že terminál vibruje Tlačítko hlasitosti +
  3. Když na obrazovce uvidíte vykřičník, Tlačítko hlasitosti +
  4. Nyní stiskněte klávesu Nabídka a Klávesy Hlasitost + a Hlasitost – procházet nabídku obnovení.
  5. Pomocí kláves hlasitosti vyberte tuto možnost Vymazání dat / obnovení továrního nastavení vyberte pomocí a tlačítko zapnutí / vypnutí a restartujte terminál.

Během tohoto restartu terminál zahájí proces, který skončí terminálem, jako by byl mimo krabici.

Druhým způsobem můžeme obnovit tovární data Lenovo Vive Z2 a Vive X2 Můžeme jej používat, dokud můžeme terminál otevřít, a musíme postupovat podle následujících kroků:

  1. Budeme muset dosáhnout Nastavení.
  2. Přistupujeme Záložní kopie.
  3. Vybíráme si Obnovení továrních dat.
  4. Nakonec tiskneme Resetujte telefon.
  5. Po provedení těchto kroků bude náš mobilní telefon jako nový.

Pokud se chcete o těchto dvou nových terminálech dozvědět více, zveme vás, abyste klikli sem a zobrazili všechny informace, které o těchto terminálech máme.