Jak sdílet mnoho odkazů v jednom připojení? Neomezený

Když si lidé chtějí mimo jiné stáhnout filmy, hudbu, videa, hry, někdy si uvědomí, že soubor je rozdělen na 12 částí (může to být více či méně). Musíte je tedy otevřít jeden po druhém, abyste je mohli uložit do počítače; tím riskujete, že některé ztratíte nebo zapomenete, kolik jsme si toho dříve stáhli. To rozhodně ztěžuje naši zkušenost; Proto vysvětlíme, jak můžete sdílet více odkazů v jednom odkazu.

Co dělat, když chcete sdílet více odkazů v jednom odkazu?

Pak vám nějak vysvětlíme jednoduché a krok za krokem jak to můžeš udělat. První věc, kterou byste měli vědět, je, že byste měli být schopni provést tento postup:

  • Mějte počítač připojený k internetu.
  • Odkazy nebo odkazy, které chcete sdílet.

Kroky, jak postupovat při sdílení více odkazů v jednom připojení

Nejprve byste měli vědět, že chcete-li sdílet více odkazů v jednom odkazu, můžete to provést následujícími způsoby: FatURL, Quickwake, Bundlenut, atd. Vyberte ten, u kterého chcete postup provést, a postupujte podle pokynů pro každý z nich.

Pokud dáváte přednost FatURL

Řekneme vám, že je to bezplatný a snadno použitelný nástroj. Měli byste pouze:

  • psát si každý odkaz které chcete sdílet s mezerou mezi nimi.
  • Klikněte na ikonu nůžek a Popis URL automaticky.
  • Klikněte znovu na ikonu nůžek a objeví se nová obrazovka, kde uvidíte dlouhý seznam. odkazy, které jsi napsal.
  • Vyberte z různých možností URL, které chcete sdílet, ten, který se vám nejvíce líbí. Zde máte také možnost zkrátit seznam a dokonce i QR kód Pro přímý přístup do našeho seznamu odkazů.

Pokud dáváte přednost Quikwave

Dáme vám vědět, že nebudete nic platit a postup je celkem jednoduchý:

  • Musíme jen přidat různé odkazy, které chceme sdílet. Quickwave vám umožňuje seskupit je, jak chcete: Google, YouTube, Wikipedia, atd. Proces můžete provést bez registrace.
  • Po dokončení seznamu odkazů, které chcete sdílet, klikněte na ikonu „Vytvořit můj jedinečný odkaz“. A připraven!

Po sdílení tohoto jedinečného odkazu osoba, která jej otevře, bude mít přístup k různým odkazům, které jsme seskupilis výhodami, které přináší.

Navíc se můžete zaregistrovat do Quickwake; takže můžete kdykoli přidat názvy a popisy, nahrát obrázky a přidat poznámky nebo změnit pořadí odkazů. A vytvořený seznam bude soukromý.

Bundlenut je další možnost sdílení více odkazů v jednom připojení.

Toto je velmi užitečný nástroj. sdílet více odkazů v jednom odkazu nebo URL. Můžeme zdůraznit, že tento nástroj je zdarma a nemusíte se registrovat.

Kroky, které je třeba dodržet, jsou:

  • Prostě musíte vložte název do skupiny odkazů nebo bloků a přidat všechny odkazy chcete sdílet.
  • Po vytvoření našeho balíčku nebo bloku připojení můžete mít URL nebo odkaz pro sdílení odkazů Odeslat na internetu e-mailem, zveřejňovat příspěvky na blogy, sdílet na sociálních médiích atd.

Jedinou nevýhodou Bundlenutu je, že je to angličtina; není však tak obtížné používat a sdílení jednoho odkazu v jednom odkazu nezabere mnoho času. Pokud chcete sdílet několik odkazů v obrázcích a přidat je na svůj blog nebo web, můžete mít HTML Map Creator.

Doufáme, že tyto informace byly pro vás užitečné, protože vám poskytujeme některé z nástrojů dostupných na webu. sdílet více odkazů v jednom odkazu.