Jak sdílet video IGTV na Facebooku

IGTV je nová platforma Instagram až pro 1 hodinu videa. Pokud máte stránku na Facebooku, pravděpodobně byste chtěli sdílet videa, která jste tam nahráli, takže vám to ukážeme Jak sdílet video IGTV na Facebooku.

Videa nahraná na IGTV Mohou být sdíleny na Facebooku, ale musíte nejprve splnit důležitý požadavek, mít stránku na Facebooku a být správcem, aby ji vaši sledující mohli vidět, když ji nahrajete.

Sedíte jim? Pak je čas nahrát video na IGTV, což je jednoduchý proces, který můžete provést z aplikace Instagram nebo z aplikace IGTV, kterou si můžete stáhnout z obchodů s aplikacemi.

Sdílejte video na své stránce na Facebooku

Po vytvoření vlastního kanálu s profilem Instagramu a výběru videa, které chcete nahrát na IGTV, je čas zvolit možnost sdílení na vašem vlastním kanálu. facebooková stránkaChcete-li to provést, musíte postupovat podle těchto několika kroků:

  1. Nahrajte video a na obrazovce, kde můžete upravit název a popis nahraného videa na IGTV, se pod ním zobrazí část s názvem „zobrazit samostatně“. Musíte pouze povolit možnost “facebooková stránka“.
  1. Jakmile na něj kliknete, budete muset vybrat stránku, na které chcete dané video sdílet. Po několika okamžicích byste se měli vy nebo vaše stránky objevit a vybrat si tu správnou. Rozuměl jsi? Vpravo nahoře “připravenTo je vše, stačí zveřejnit video.

Je to tak snadné, nemusíte dělat víc, dostanete to jen ve dvou krocích Sdílejte video IGTV na Facebookuje něco, co můžete opakovat u dalších videí, pokud se rozhodnete, aby uživatelé Facebooku věděli, že máte nové video na IGTV.

„Jste připraveni stát se velvyslancem Adidas?“ Nový Instagramový podvod