Jak sdílet WhatsApp Status v příbězích na Facebooku?

Víte, že je to stejně možné Sdílejte stav WhatsApp ve svých příbězích na Facebooku? Vzhledem k tomu, že byl přidán nedávno, je to jedna z nejnovějších funkcí, které WhatsApp implementoval, i když jste to pravděpodobně dosud nevěděli.

Ano Instagramové příběhy Ano, mohou být na chvíli sdíleny na příbězích na Facebooku, ne ve státech WhatsApp, ale nyní se to změnilo, protože malá úprava nyní umožňuje velmi rychlé provedení.

Zbytečné Aktualizujte WhatsApp Doporučuje se mít tuto novou funkci, ale pokud uvidíte, že se nezobrazí, přejděte do příslušných obchodů s aplikacemi (App Store nebo Google Play), abyste mohli WhatsApp aktualizovat na nejnovější dostupnou verzi.

Chcete-li sdílet svůj stav WhatsApp na příbězích na Facebooku, postupujte podle následujících pokynů:

  1. Otevřete WhatsApp a vytvořit nový státNebo zadejte některý z těch, které jste vytvořili v posledních hodinách. Klikněte na ikonu tří vodorovných teček, které se zobrazí vedle stavu a Možnost „Sdílet na Facebooku“.
  1. Facebook se otevře okamžitě Sekce „Sdílet na příběhu na Facebooku“ Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko „sdílet“ ve spodní části a zveřejnit příspěvek ve vašem profilu. Odtud můžete také nastavit soukromí a zvolit, kdo může a kdo ne.

Obrázek - Jak sdílet stav WhatsApp v příbězích na Facebooku?

  1. Nakonec klikněte na sdílení.

Tyto dva kroky se týkají jednoho nebo více WhatsApp Status, konkrétně Můžete si vybrat, zda chcete jeden nainstalovat nebo ne.. Jedna věc, kterou potřebujete vědět, je, že můžete sdílet stav, který je aktuálně vytvořen, a v tomto případě se možnost „Sdílet na Facebooku“ zobrazí přímo níže.

Uvedený postup odpovídá verzi WhatsApp pro iPhone, ale postup pro Android je stejný. Mimochodem, i když se státy objevují na WhatsApp Web, nelze je tímto způsobem sdílet.

To je něco zvědavého Stav WhatsApp můžete sdílet několik hodin po zveřejnění.takže budou moci příběhy na Facebooku vidět mnohem později (o 24 hodin více), a to i poté, co budou odstraněny z vašeho profilu WhatsApp (24 hodin).

Docela jednoduché Sdílejte stav WhatsApp prostřednictvím příběhů na FacebookuTo vám ušetří zveřejnění stavu, který jste nahráli na WhatsApp, na Facebook, takže vaše kontakty ze sociálních sítí uvidí, co zveřejňujete na WhatsApp, i když to není ve vašem seznamu kontaktů.

Zobrazení odstraněných stavů WhatsApp