Jak se Eevee vyvíjí v Pokémonech Go to get Leafeon,…

Chtěli jste vylepšit své Eevee v Pokémon Go? Nebojte se, jste na správném místě. Pokud nevíte, existuje několik způsobů, jak vylepšit toto oblíbené kapesní zvíře. Tímto způsobem vysvětlíme Jak získat všechny evoluce Eevee v Pokémon Go.

Objevte, jak vylepšit svůj Eevee Leafeon, Glaceon, Vaporeon, Jolteon, Flareon, Espeon a Umbreon. Čtěte dál a pochopíte, jak je to snadné.

Proměňte svůj Eevee na Vaporeona, Jolteona a Flareona

Aby se Eevee transformovala na Vaporeon, Jolteon a Flareon stačí si změnit jméno. Přepněte na Rainer pro Vaporeon, Sparky pro Jolteon nebo Pyro pro Flareon. Buďte opatrní, tento trik bude fungovat pouze jednou.

Na druhou stranu, Espeonova přezdívka je Sakura, Umbreonova přezdívka je Tamao, Leafeonova přezdívka je Linnea a Glaceonova přezdívka je Rea. Ale, technika apodal není v tomto vývoji stoprocentně účinná. Můžeme jen zaručit, že Eevee bude pracovat se svými prvními třemi evolucemi, Vaporeon, Jolteon a Flareon.

Jak rozvíjet Espeon nebo Umbreon?

Espeon a Umbreon lze získat stejnou evoluční metodou. Když obdržíte své Eevee, Projděte 10 km nebo více a přejděte na jednu z těchto dvou alternativ. Během noci se přemění na Umbreon a během dne na Espeon. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce!

Je to snadný proces, ale Abyste toho dosáhli, budete muset hodně chodit. Ať tak či onak, pokud chcete ve své sbírce Espeon nebo Umbreon, měli byste to udělat. Na druhou stranu vás zveme, abyste si prohlédli tuto příručku, která vysvětluje, jak chytit temného Pokémona Team Rocket v Pokémon Go.

Jak získat Glaceona a Leafeona

glaceon leafeon

Abyste získali Glaceona a Leafeona v Pokémon Go, budete potřebovat ledovcovou návnadu nebo jídlo pokryté mechem. Jakmile budete mít některou z těchto pastí a budete v dosahu PokéStop, vaše Eevee se promění v Leafon nebo Glaceon.

Jak vidíte, existují různé způsoby, jak vylepšit svůj Eevee. Všechno, co musíš udělat Vyberte si z Vaporeon, Jolteon, Flareon, Espeon, Umbreon, Glaceon a Leafeon. Když víte, který ze všech jeho vývojů byste chtěli, proveďte tuto příručku v praxi a je to.

A pamatujte, že Pokémon Go Water Festival 2019 začne příští týden. Připravit!

Zdroj | Lomítko