Jak se můžete díky smartphonu vyhnout svému švagrovi na Vánoce?

Švagr je nejslavnějším členem rodiny po tchyni a má ve zvyku jíst vám veškerou „cocretu“. Váš švagr si myslí, že ví všechno, když s ním mluvíte o mechanice, ví toho víc, i když nejpokročilejším vozidlem, které ve svém životě používá, je tříkolka. Pokud jde o smartphony, Samsung je nejchytřejší s Galaxy Mini. Pokud se chcete o Vánocích vyhnout svému švagru díky smartphonu, nepřestávejte číst tento článek. Pokud jste ten švagr, přečtěte si to, neublíží vám to, a pokud mi chcete zavolat, abych vyjádřil svůj názor na mé tváři, bydlím vedle Julia Iglesiase.

Než začneme, pokud si myslíte, že si koupíte pouzdro z tvrzeného skla, nasadíte ho na svůj smartphone a udeříte ho do hlavy, důrazně doporučuji, abyste to rozhodně nedělali, zničte krásné pouzdro z tvrzeného skla, pak to zůstane velmi ošklivé.

Použijte WhatsApp jako zbraň

Vím, že je to ošklivé, ale jde o to, že chyba, která by mohla narušit vztah s partnerem nebo přáteli, může být nejlepší obranou proti arzenálu nesmyslů dosavadního švagra. Hodně toho bylo řečeno o tom, jak hrubé nebo neetické je vědět o WhatsApp, když vám váš přítel, manžel nebo blízký člen rodiny říká něco důležitého, ale tyto aplikace stále platí.

WhatsApp může být vaším záchranným lanem, kde přežijete nudu. / © ANDROIDPIT

Právě tento „nedostatek etiky“ může způsobit, že se vašemu švagrovi vybijí baterie. Říká vám, že klikový hřídel Seatu Panda mu dělá problémy, a vysvětluje jeho vizi (kterou se snaží udělat z této absolutní reality) původ slova „klikový hřídel“. Nenechte se stydět, jen si v tu chvíli povídejte se svými přáteli přes WhatsApp, a pokud nemohou, předstírejte to. Neberte slitování, budete si představovat, že kvůli tomu váš dům okupují zlé klikové hřídele.

Přimějte svého švagra, aby věřil, že je to prase

Psychologická válka může být v rodinách nejbrutálnější a nejničivější, zejména o Vánocích, po smíchu, gratulacích a nabídkách jídla, které jdou nad rámec toho, co zvládne váš žaludek, existuje temná, démonická stránka, která chce odhodit svůj hněv. první, kdo se trochu více dotkne jeho morálky.

Normálně je jeho švagr samostatným druhem, jeho temná stránka ho vybízí, aby vám dal tabarru o tématech, o kterých nemá ani ponětí, a nutí vás věřit, že ví naprosto všechno. Naštěstí pro ty z vás, kteří neprojevují nedostatek inteligence, je splněno: „Uvidím, jestli dokážu létat skokem z tohoto desátého patra, bylo mi řečeno se všemi svými přáními o Vánocích, hledáte způsob, jak vyděsit svého švagra.“

otok

Nadváha může zachránit vaše duševní zdraví. / © ANDROIDPIT

Vy, kteří víte, že se musíte smířit se svým švagrem a uvažujete dopředu nebo dopředu, jste něco připravili. Chceš, aby tě tvůj švagr opustil, tím, že si budeš myslet, že jsi prase a že jsi bezohledný. Naštěstí ne každý má přístup k asturské fabadě okamžitě, nebo ne každý ji může milovat. To bude nejlepší způsob, jak získat plynovou armádu připravenou vás v klíčovém okamžiku uvolnit.

Ale bez základního jídla vám smartphone může poskytnout zvukový efekt, který bude tlačit na vašeho švagra, snad během noci a po zbytek roku. Umístěte svůj smartphone blízko svého přirozeného zdroje (boky) zvukového efektu, a když váš švagr dosáhne vrcholu své řeči, vydáte zvuk s plnou hlasitostí, který způsobí, že váš monolog ztratí vlákno. Pokud ho chcete přestat děsit, pospěšte si a vykřikněte do plic: „Matko dobré lásky, vypustil jsem ten nejsmradlavější druh metanu, jaký kdy byl!“

Prd zvukový vtipNainstalujte si na Google Play

Nabídněte svému švagrovi koupi Windows Phone

Se zdravou a marnou nadějí, že vás váš švagr jednou poslechne, řeknete mu, že jste si koupili Nexus 6P, ale v tu chvíli se váš švagr připravuje dát jeho nekonečnou odpověď ne tak přesvědčivým gestem. .

Nekonečné dialektické trápení začíná slovy „věřte mi, já to vím, nejlepší je Galaxy, OS je lepší než ten Android.“ Po poslechu největšího epického selhání roku, který se blíží ke konci (první generace, jak by to mohlo být jinak) se svému Galaxy Mini rozesmíváte a připravujete argument, který ve střednědobém horizontu zničí zdravý rozum vašeho švagra.

Nenechte se potrestat za urážku svého švagra na váš zbrusu nový Nexus 6P. / © ANDROIDPIT

Řekněte kouzelná slova: „To nejlepší, co můžete udělat, je koupit si Nokia Lumia 435, která má operační systém Galaxy, ale ještě lépe, protože ji vlastní společnost Samsung. Vážně, nebudete litovat, pokud jste vaším Galaxy Mini. bude skvělá, Lumia 435 bude skvělá. Od této chvíle budete mnohem širší, zvláště pokud vás poslouchá. Taková bytost si ve svém životě nezaslouží dotknout se smartphonu s Androidem, nedává vám svědomí.

Pravděpodobně vám o několik měsíců později zavolá švagr: „Sakra, duše, doporučil jsi mi Lumia 435 a tato věc má Windows. Viděl jsem sprchové závěsy s více aplikacemi z tohoto OS. Y … “. Příští Vánoce nebudou mít váš švagr odvahu s vámi mluvit.

Toto jsou některé z nejlepších tipů, jak vás zachránit před noční můrou vašeho švagra, který nepřestává dávat váš jazyk, aniž by projevil milosrdenství a převzal důsledky toho, co říká nebo dělá. Máte nějaké další tipy ke sdílení? Jste jedním z těch švagrů a nenávidíte mě?